У Мукачеві чоловік шукає свою колишню дружину та доньку

Працівники Мукачівського відділу поліції встановлюють місце знаходження 3-річної Яцик Евеліни та 27-річної її матері – Яцик Анастасії. Жінка з дитиною у листопаді минулого року покинула будинок, де проживала разом  з чоловіком, і не повернулась.

До поліцейських чергової частини Мукачівського відділу звернувся  29-річний мешканець  м.Мукачева,  який заявив про зникнення своєї  колишньої дружини і їхньої малолітньої дочки. 

Як встановили поліцейські, колишня дружина заявника - Яцик Анастасія покинула межі України, перетнувши кордон потягом сполучення «Кишинів-Москва» у листопаді 2017 року. Відомості про перетин кордону України  малолітньою дитиною  поки відсутні.  З того часу  телефонний зв’язок батька  з дитиною та жінкою втрачений.

Поліція встановлює місце перебування Яцик Евеліни, мешканки м.Мукачево 2014 року народження. Її прикмети: зріст-110-115 см, очі - голубі,  волосся довге світле. Також поліцейські розшукують Яцик Анастасію,  1991 року народження. Прикмети жінки: зріст-близько 160 см, очі – сірі,  волосся довге фарбоване біле.  

Поліція звертається  з  проханням до всіх громадян, які володіють будь-якою інформацію, яка допоможе встановити місце знаходження розшукуваних, просимо повідомляти на лінію «102», за телефоном 095 3830575, за адресою: м.Мукачево, вул.Я.Мудрого,8  або до будь-якого  відділення поліції.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...