У минулому році до армії призвали 450 юнаків із Закарпаття

Близько п’яти тисяч юнаків торік приписали до дільниць районів області, на службу призвали майже чотири з половиною сотні закарпатців. Планове завдання з призову Закарпаття виконало стовідсотково.

Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату Богдан Череміський

За його словами, на строкову військову службу призов здійснюється як до військових частин Збройних Сил України так і до Національної Гвардії, Державної спеціальної служби транспорту. Водночас направлення на службу за контрактом військкомати здійснюють тільки до військових частин Збройних Сил. У 2017 році контракт уклали 475 закарпатців. «На перший квартал 2018 року для військових комісаріатів області визначено орієнтоване планове завдання по відбору на військову службу за контрактом – 200 чоловік», -- повідомив Б. Череміський. Загалом за період антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях військові комісаріати області направили для подальшого проходження військової служби за контрактом 1350 закарпатців, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...