У липні закарпатським освітянам виділили майже 31 мільйон гривень

Про це повідомляє департамент фінансів облдержадміністрації.

Із обласного бюджету упродовж липня п.р. відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів виділено 88,4 мільйони гривень, або у повному обсязі до потреби на цей період.

Зокрема, профінансовано галузь освіти у обсязі 30,7 млн. грн. (із яких 23,6 млн.грн. за рахунок субвенцій з державного бюджету – освітньої та на підготовку робітничих кадрів), охорони здоров’я – 44,4 млн. грн. (вся сума за рахунок субвенцій з держбюджету), соціального захисту та соціального забезпечення – 6,2 млн. грн., культури та мистецтва – 3,7 млн. грн., фізичної культури та спорту – 1,5 млн. грн., сільського господарства – 0,9 млн. гривень.

Із виділених коштів спрямовано на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ – 34,5 млн. грн., стипендію учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 3,6 млн. грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 2,1 млн. грн., медикаменти – 12,8 млн. грн. та продукти харчування – 3,0 млн. гривень.

Капітальні видатки профінансовані у сумі 3,0 млн.грн., із яких департаменту освіти і науки – 2,5 млн.грн. (для реалізації Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013-2022 роки – 1,2 млн. грн., на реконструкцію системи гарячого водопостачання шляхом встановлення сонячних колекторів у Чинадіївському дошкільному навчальному закладі – 0,386 млн.грн., на капітальний ремонт спального корпусу Перехрестівської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат – 0,350 млн.грн.).

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання