Новини

У Колочаві вшанувати пам‘ять Героїв, які загинули за Україну (Фото)

Алея Слави в Колочаві

Сьогодні, 21 травня, в Колочаві вшанували пам'ять Героїв-односельців, які віддали своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.  Всі вони вшановані на Алеї Слави, що встановлена в центрі громади й складається з пам'ятних стел, на яких викарбувані світлини, імена та коротка біографія загиблих воїнів. 


Про це інформують в офіційній сторінці громади у Фейсбук. 

На церемонії  вшанування пам’яті зібралися батьки та  близькі родичі загиблих, ветерани війни, представники місцевої влади, місцеві жителі, вчителі, учні шкіл та гості з сусідніх сіл. Усі вони прийшли, щоб висловити свою пошану та вдячність тим, хто віддав своє життя за мирне майбутнє України.

Алея Слави в Колочаві

Сільський голова Василь Худинець розпочав свій виступ з нагадування про величезну ціну, яку заплатили герої, захищаючи свою Батьківщину.

«Вони не лише захищали нашу землю, але й наші цінності, нашу свободу та наше майбутнє, – сказав сільський  голова. - Кожне ім'я, викарбуване на цих меморіальних плитах, нагадує нам про мужність та самопожертву, які не можна забути. Наша пам’ять про них – це свідчення того, що вони живуть у наших серцях і завжди будуть з нами».

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та панахидою. 

Рідні біля стелли

Захисники

Біля пам‘ятника Кобзарю

рідні згадують полеглих Героїв

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.