У Кольчино відкрили оновлений паспортний стіл

У  Кольчино відкрили оновлений паспортний стіл

Мукачівський районний сектор головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області віднині працює в оновленому форматі.

Так званий «паспортний стіл» має не тільки нову адресу та приміщення, а й сучасне обладнання, яке дозволяє документувати та виготовляти документи європейського зразка – внутрішні паспорти та документи для виїзду за кордон.

"Сьогоднішній старт роботи паспортного столу у новому форматі - це справді один з унікальних випадків конструктивної співпраці на всіх рівнях влади: обласної, районної та місцевої, - констатує керівник району Сергій Гайдай, - але найважливіше - це результат, який полягає в тому, що відтепер отримати документи нового зразка можна без черги та в передбачений законом термін. Завдяки принципу екстериторіальності, послуги у секторі зможуть отримати не тільки мешканці району або міста, а й будь-якого куточку України".

В свою чергу, надані послуги – це відрахування платежів, які стануть джерелом надходжень до селищного та районного бюджетів. Так, за попередніми прорахунками, щороку до районної казни поступить щонайменше 600 тисяч гривень, які будуть використані на потреби району.

Додамо, що комплект устаткування для виготовлення документів та збору біометричних даних – один з двох, які останнім часом будо виділено для Закарпаття. Кошти для придбання було виділено з районної казни. А з бюджету селища було виділено 1.5 млн. гривень для проведення ремонту будівлі та облаштування її , відповідно до критеріїв функціонування такої установи.

Адреса установи: Мукачівський район, селище Кольчино, вулиця Корятовича, 60.

Зображення користувача Гість.

A Режим роботи?

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання