У КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» в Ужгороді - найкращі лікарі та найсучасніша техніка

У КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» в Ужгороді - найкращі лікарі та найсучасніша техніка

У нашій країні краще не хворіти — це відомий факт. Чому — теж відомо: не дай Боже, зайвий раз потрапити у ці похмурі, позбавлені будь-якої надії, технічного та медикаментозного забезпечення приміщення, у ці переповнені людьми та специфічним запахом коридори… Але найгірше те, що за кожним новим аналізом чи дослідженням треба йти в інший кінець міста, а щоб отримати консультацію спеціаліста, треба обдзвонити купу знайомих і «домовитися». І це не вина лікарів, це проблема системи.

Але ми маємо право на якісне медичне обслуговування. Саме цей постулат взяли за вихідну точку в першій в Україні європейській КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА», яка відкрилася в Ужгороді 21 лютого 2013 року. У клініці зібрали під одним дахом усе — і сучасне обладнання та технології для всебічної діагностики, і кращих лікарів.

«Ми поставили собі завдання створити повноцінний центр сімейної медицини, — розповідає головний лікар КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА» Наталія Рубіш, — тобто місце, де не тільки лікують, а й тримають під контролем здоров’я усіх членів сім’ї — і діток від першого дня життя, і дорослих, і людей похилого віку. Ми надаємо повний пакет якісних медичних послуг із самого початку — від планування сім’ї, ведення вагітності (до речі, плануємо відкрити школу для майбутніх батьків), взяття дитини на облік, підготовки й обстеження дитини до садочка, школи і далі».

Для цього у «ГЕМО МЕДИКА» є професійні сімейний лікар, терапевт, педіатр, гінеколог, інші вузькі спеціалісти. Але найголовніше — це виважений комплексний підхід, адже до кожного клієнта тут ставляться як до людини, цілісного організму, а не набору ймовірних хвороб.

Діагностичний підрозділ у «ГЕМО МЕДИКА» — найбільший, адже правильний діагноз — це половина лікування. Сюди входить краща в області лабораторія, яка виконує неймовірно широкий перелік аналізів крові, сечі та калу, цитологічні та бактеріологічні проби; кабінет УЗД та відділ комп’ютерної томографії.

Лабораторія «ГЕМО МЕДИКА» використовує найновіше обладнання та якісні реагенти від світового виробника Siemens. Весь процес повністю автоматизований і проходить багаторівневий контроль якості, тому «людський фактор», що часто спричиняє лабораторні помилки, відсутній як такий. Надзвичайно важливо, що всі аналізи робляться прямо на місці, адже відомо, що кров швидко змінює свої властивості. «ГЕМО МЕДИКА» не відправляє кров у інші міста, як багато інших лабораторій, тому аналізи завжди достовірні, а результат можна отримати вже за кілька годин, що особливо важливо для ургентних хворих та пацієнтів з інших міст області. Пацієнти Обласного центру нейрохірургії та неврології вже давно оцінили переваги як лабораторії «ГЕМО МЕДИКА», так і її сучасного комп’ютерного томографа, завдяки якому можна отримати надзвичайно детальне 3D зображення кісткової системи, хребта, мозку, судин і серця.

«Наша мета, — продовжує пані Наталія, — щоб абсолютно всі аналізи та дослідження, необхідні для діагнозу, лікування та контролю, можна було провести, не виходячи із нашого центру. Не нормально, коли для отримання довідки чи, припустимо, для взяття на облік при вагітності потрібно вирушати у марафон медичними закладами міста. Наша концепція економить такий дорогоцінний для лікарів та хворих час, сили, дозволяє контролювати якість. Більшість із запланованого ми вже зробили, а протягом року плануємо ще встановити апарати для МРТ, ехокардіографії, холтерівської ЕКГ та ЕЕГ».

Ну, а якщо вже прийшла біда, з якою краще їхати за кордон, то і тут у «ГЕМО МЕДИКА» допоможуть — підберуть клініку, організують підготовку (до речі, і гроші зекономлять, адже ті самі дослідження у Європі коштуватимуть значно дорожче) і відправлять на лікування, адже ужгородська клініка — частина не тільки всеукраїнської, а й міжнародної мережі лабораторій.

Зображення користувача StevenZor.

КЛИЕНТСКИЕ БАЗЫ для всех кто много продает (для юрлиц и физлиц)! Узнайте подробнее! Skype: prodawez390 Email: prodawez393@gmail.com Whatsapp: +79139230330 Viber: +79139230330 Telegram: +79139230330 WWW: http://xurl.es/PR0DAWEZ

Зображення користувача gasprojuh.

газпром вакансии

Зображення користувача Ліза.

У них автоматичне обладнання Siemens та міжнародні сертифікати якості. Теоретично помилок в аналізах бути не може.

Зображення користувача пацієнт.

Велике спасибі Гемомедиці за все. Такий заклад я давно шукала. Ви найкращі!

Зображення користувача Ксения.

У когось з відвідувачів Гемомедики був випадок, коли їхня лабораторія помилилася з результатом аналізу?

Зображення користувача гість 1.

Так звана "клініка" слабенька. Погоджуюся з багатьма попередніми коментарями- медсестри в приймальні хамлять неймовірно ! Причому роблять це з приклеєними фальшивими посмішками!) Мабуть, у Рубіш Н.навчилися, в неї посмішка така ж.)
До речі, саме про Рубіш хочу розказати. Вона в них гол.лікар і гематолог, два в одному.Некомпетентна неймовірно !!! Але найголовніше, вона свої дурниці ( призначення так звані) в листок консультації записує. Про аналізи мовчу. Це взагалі !!! Сама не розуміє що призначає в навіщо.)))) Могла би літературу фахову хоба б зрідка читати )))).Потім ідеш до іншого лікаря, який з цього просто сміється. Рубіш пише бред. І говорить бред.Може має температуру ?)
Одним словом, який керівник, така і клініка.

Зображення користувача знавець.

Люда, Люда... як же ви низько опустились...

Зображення користувача ГістьК..

Хотелось бы взглянуть на Вашу улыбку.Она также уродлива как и Ваши мозги? И до доктора Рубиш Натальи Вам далеко.И если клиника "слабенькая",то где Вы видели еще так много пациентов?

Зображення користувача Гість.

Почитав коментарі,і щось розхотілось звертатись в цю клініку.Буду шукати іншу.

Зображення користувача Гість.

Дякую клініці за здорову дитину, збережені час та нерви. З Вами спокійно на душі. Окрема подяка педіатру та дівчатам на рецепції!!!

Зображення користувача Гість.

Без всякого перебільшення - на рецепшені сидять хамки. Псують імідж клініки.

Зображення користувача Алекс.

Приятно удивлен отношением к клиенту . Был свидетелем того как явно неадекватный пациент всем мозг выносил, но со стороны персонала никаких грубых фраз - выдержка железная. В гос. больнице давно б уже послали куда подальше. Молодцы те кто так подбирает и обучает работников.

Зображення користувача Гість.

Потому, что в гос. поликлиниках ноль контроля. Там каждый врач крутис свой бизнес...

Зображення користувача Гість.

Це найкращий заклад в Закарпатті. Був у кількох лікарів - зауважень немає.
Аналізи роблять найшвидше.

Зображення користувача Оля.

Була у гінеколога Прохорової Аїти. По розмові внушила мені довіру,але коли після призначених нею свічок були кровяні виділення,вона на то відповіла що то так має бути,що то місячні,хоча до місячних ще тижня 2,5 залишалося. Більше до неї не хожу і іншим не раджу. Хоча аналізи в самій клініці роблю.

Зображення користувача Гість.

Дивно...Записатися до такого "поганенького" лікаря можна лише через тиждень-півтора???

Зображення користувача Гість.

У мене погані враження про цю клініку. Займаються "викачуванням грошей" з пацієнтів. Лікар Петров - пробачте, просто тупий. І це "найкращі професіонали"? Щоб бути професіоналом в любій сфері треба проробити щонайменше 10 років, а не бути "після інституту".
Призначають купу непотрібних аналізів для викачування грошей. Жіночки на рецепшені хамлять і зляться страшно, у поліклініці більш ввічливі!
Чомусь не дають робити аналізи без прийома у їхнього лікаря(знову ж таки - викачування грошей).
Потратила невиправдано велику сумму грошей, в основному за рахунок непотрібних аналізів, а свою проблему не вирішила, прийшлось іти до поліклініки!
Дуже розчарована цим закладом, особливо великими затратами.

Зображення користувача Гість.

Була здивована, та мене в Гемомедиці відмовили від деяких обстежень, хоча могли заробити . Сказали, що "лишнє ніколи не призничають" В мене це викликає довіру.

Зображення користувача Гість.

А я задоволена. Так, послуги в них платні, та це єдина можливість зробити щось справді якісне. Ознак "викачування" грошей не помітила.

Зображення користувача Гість.

Петроввв!!!!???? Самый лучший врач, за пять минут поставил диагноз, выписал три лекарства и то на травах. Вылечил за два дня. Может у Вас личные причины его ненавидеть?:))) Тогда лучше писать ему лично...а не хаять на весь город....

Зображення користувача Гість.

У мене багато хороших слів про цю клініку. Особливо аналізи у них на 100% правильні і більшість результатів готові через 2 години чи напротязі дня. Велике дякую л. Петрову вміє і діагноз поставити,і заспокоїти, і коли треба накричати.

Зображення користувача Гість.

Тільки у медсестер не справжня посмішка на обличчі. Будь ласка, не показуйте свою не задоволеність (не про всіх).

Зображення користувача Юля.

З усіх закладів - цей викликає довіру. Була з доцьою у педіатра і на узі. Підхід грамотний, нічого лищнього не призначили. Лікар навіть свій особистий номер телефону дала, щоб проконсультувати при потребі. Дякуємо Гемомедиці та керівництву за щире бажання допомогти. Від сьогодні ми ваші постійні "клієнти".

Зображення користувача Гість.

Як Ви можете знати, чи не призначили нічого лишнього? Ви Лікар?

Зображення користувача Оля.

Сегодня была в этой клинике. Сначала была настроена немножко поднапряч "приватну структуру" На рецепции молодая девушка очень достойно справилась с моими капризами ;)
На УЗИ - очень грамотный специалист - даже мне все доступно объяснила. Из минусов - с утра надо было подождать в очереди мин 15, чтобы сдать кровь что меня напрягало (-берите еще медсестер!!!!!!!)Но-сдала анализы - через два часа уже были результаты !!!
Цены в принципе нормальные.
Кругом чистота - нет к чему придраться (а так хотелось) Одним словом после увиденого мой скептицизм куда-то испарился. Больше никаких гос. клиник.

Зображення користувача Славік.

Рецепція зе бест!!! Гарні привітні дівчата. Так тримати Гемомедика!

Зображення користувача Гість.

Вчора також відвідала цей заклад - була в сімейного лікаря і в УЗІ. Перше враження хороше. Часу і уваги приділяють стільки, скільки треба. На реєстратурі також все спокійно. Не розумію попередній коментар???. Пацієнти в них є - щось та їх напевно влаштовує. А не вдоволені є завжди. На мою думку - це кращий заклад Ужгорода, по крайній мірі на сьогодні.

Зображення користувача Наталія.

Сьогодні вперше відвідала цю клініку. Враження - однозначно негативне. Лікар направила мене на УЗД внутрішньочерепних судин та судин шиї в УЖМЕД. Там було зайнято на декілька днів наперед, тому вирішила піти в іншу клініку. По телефону адміністратор сказала, що вони роблять дане УЗД. Коли я прийшла, медик на УЗД заявила, що вона може зробити тільки узі шиї, внутрішньочерепних судин вони не роблять. На запитання чому адміністратори не компетентні в переліку послуг, не пролунало ніякого аргументу. Пішла розбиратись на ресепшн.Там також ніхто нічого не знає, покликали знов медика з УЗД. Дана персона (не знаю як її звати, білявка, которкострижена, худа) почала "грамотно пояснювати", як вона виразилась, що вони роблять УЗД шиї. Питаю знов, раз в 5, "чому на ресепшені сказали, що ви робите і те, і інше", відповідь - "ну може недочули, всяке буває". Потім мені показали перелік послуг, в якому чорним по білому на писано, що необхідний мені вид послуги в них є, знов запитання до білявки "чому в переліку є, а ви не робите?". І тут НАКІНЕЦЬ відповідь: "тому що апарат ще не привезли". В мене просто немає слів. Крім цього відношення до мене було таке, наче я прийшла в державну лікарню, узістка триндить по телефону, не зважиючи на те, що клієнт стоїть перед нею. "Ой, ха-ха-ха, серйозно?)) ах да, Вовочка, тут до мене прийшли". Просто жах.І це називається приватна клініка, місце де ти платиш гроші за обстеження. ГАВНОМЕДИКА, а не Гемо медика.

Зображення користувача Гість.

Ідіть в Ужмед - там за Ваші гроші зроблять все, навіть якщо в них апарат зламався ...

Зображення користувача Анна.

Доброго дня! Прохання ввічливих адміністраторів в приймальне відділення!!!!

Зображення користувача я.

Працівники в приймальному передпокої-хами зі штучною посмішкою на обличчі!!! Навчіться,будь-ласка,бути ввічливими!

Зображення користувача Гість.

Сегодня вернулись с Венгрии, где мужу делали операцию. Все исследования перед этим проходили в Гемо Медика. В Будапеште сказали, что никогда не думали, что в такой провинции делают такого уровня исследования и заключения. Спасибо клинике. В Украине будем обращаться только к вам.

Зображення користувача Гість.

Сьогодні була з дитиною в Гемомедиці в педіатра. В фойє персонал привітний. Лікар - напевно перший в нашому житті, хто дійсно чує. З дитиною пішла на контакт за хвилину. Всі призначення пояснила, "розжувала" до дрібниць. Дитина , навіть , не зрозуміла, що була в лікарні. Дякую! Сподіваюсь у вас все так буде і надалі.

Зображення користувача Гість.

Скільки людей - стільки вражень. По моєму взагалі не коректно говорити - хороша клініка чи погана (на вкус и цвет ...). В кожного свої потреби і свої цінності. Раз там є люди - значить щось там відповідає їх потребам, а люди там є. Це "поганий" заклад для тих, кому треба виговоритись за 2-3 години в чергах, або з кимось посваритися, пожалітись на несправедливу долю. Це Хороший" заклад для тих, хто цінує свій час і хоче просто швидше вирішити деякі проблеми зі здоров'ям в комфортних умовах. А якщо комфорт не важливий , та ще й гроші треба платити - та ну його!
Кожен знаходить своє, кожен сам будує свій "мікросвіт".
Є ще один момент - персонал. Навряд чи в приватному закладі затримуються некомпетентні працівники - "закон виживання" в бізнесі цього не допустить. На сьогоднішній день приватні заклади -це альтернатива державним для тих, хто поважає себе. Можливо, коли буде страхова медицина - буде кому слідкувати за якістю мед. обслуговування в державних лікарнях , зараз на жаль - ні.
І останнє - нав'язування "ходіть туди не ходіть туди, там некомпетентні, а там розумні" - це емоційні висловлювання, які дуже часто не мають нічого спільного з реальністю. Кожен САМ має право об'єктивно оцінити ситуацію і прийняти якесь рішення ДЛЯ СЕБЕ , а не для когось.

Зображення користувача Гість.

Прочитав комменты сам решил посмотреть, что творится в часной медицине. Тем более - была причина - болело горло. Семейный врач оказался на удивление внимательным и вежливым. Обследовал, прощупал меня с ног до головы. На ангину , на которую мне участковый назначил два антибиотика - семейный врач их отменил, поскольку ангина оказалась вирусной. Анализ крови сделали за 35 минут.Сразу же сделали УЗИ печени , так как врач нащупал увеличенный желчный пузырь. Подтвердилось - и увеличен и камушки небольшие. Сказал оперировать пока не надо - будем наблюдать. Хотел отблагодарить врача за хорошее отношение - категорически отказался.
Заплатил за все на рецепции - цена абсалютно демократическая. В обласной больнице в прошлом году в два раза больше в карманы ложил...
Одним словом - я нашел свое учреждение. Все у них там на высшем уровне. На следуючей неделе идем к ним вместе с женой. Так что кусок Европы в Ужгороде уже есть. Спасабо клинике.

Зображення користувача Гість.

А мне все очень понравилось! Хорошая чистая клиника, грамотные врачи,компетентный подход к людям, в кабинете УЗИ музыки и поющих врачей я не слышала :))) все доступно рассказали.С удовольствием буду приходить к ВАМ.

Зображення користувача жінка.

Враження найнегативніші. Особливо вразило хамство медсестер, що сидять в приймальному. Лікар на УЗД надзвичайно некомпетентна. Діагноз її в іншому закладі( обл. лікарня) навіть і близько не підтвердився.Не викидайте даремно грошей.

Зображення користувача Просто я.

Вот-вот, вагинальное узи мне сделали и выставили диагноз - ендометриоз шейки матки, потом я у 2-узистов проверялась и такого диагноза они вообще там и близко не наблюдали.

Зображення користувача Оксана.

Согласна, пошла на вагинальное узи, сказали, что там полип в матке.прошла повторно у другого узиста - ничего нету

Зображення користувача Очент недовольный пациент.

Уважаемые, даже не думайте тратить деньги на эту клинику. Это только масштабная реклама, пиар и разводняк на день.
Врачи не опытные, узисты тоже, их не интересует ваша проблема, у них одна цель - развести вас на деньги.

Зображення користувача Гість.

Враження тільки негативні.
Прийом мені обійшовся у 440 грн, це разом з аналізами і узі.
Вторинний прийом 220 грн - так як розвели ще н одні аналізи. Після чого Прохорова (гінеколог) ще призначила аналізи на 500 грн, і потм мала 3 раз до неї прийти, щоб назначила лікування. Хоча картина була ясна вже після першого прийому, так як я мала із собою всі аналізи.
В результаті я витратила шалені гроші, а лікування мені так і не назначили. На моє прохання призначити мені лікування, вона відповіла :"Будете мати гроші, приходьте, здасте всі аналізи, пройдете через місяць повторне узі тоді вам і призначу лікування."
УЗІ мені взагалі в житті так не робили - грає музика, лікарка собі наспівує, і такий діагноз поставила, що я просто охреніла.
Потім у Асклепію і на *-березня в жіночій консультації цей діагноз не підтвердився.
Одним словом, гемомедика тільки розводить на гроші, результату ніякого.
Я не те, що негативної думки про гемомедику, я просто в ярості від того, як мене лоханули.

Зображення користувача Ира.

Аналогическая ситуация у Прохоровой.Потратила 2000 грн. на анализы и приемы, все анализы в порядке. Назначила только облепиховые свечи. просто смешно

Зображення користувача Гість.

А я особисто з Асклепію в Гемомедику до гінеколога перейшла. Задоволена на всі 100. Заочно знаю сім'ю головного лікаря Гемомедики - це аж занадто правильні люди. В них фальші і "обдираловки" точно не буде ніколи.
Так тримати, Гемомедика!

Зображення користувача Просто я.

Скажіть будь ласка, це нормально що лікар 3 рази аналізи брав, а лікування не призначив, невже картина не була ясною? тим більше симптоми описала, 2 рази на кріслі дивилася, а в результаті, після такої суми витречених грошей, ще море дорогущих аналізів призначила. Коли я їй сказала, що мене дійсно турбує дана проблема, а ті аналізи можуть і почекати, мені відповіли : "Назбираєте гроші - тоді приходьте." Це нормально? Заплатити 440 грн за обстеження і так залишитися без лікування.... Це справжня обдираловка. Коли ці аналізи показала іншим гінекологам, вони в шоці були, що як мені не назначили лікування, якшо картина була повністю ясна.

Зображення користувача Гість.

"УЗІ мені взагалі в житті так не робили - грає музика, лікарка собі наспівує" - ???
Шановна, в УЗД кабінеті немає жодного динаміка, з якого могла б грати музика - от Ви і попались - пишете неправду, то хоч вивчіть ситуацію...
"такий діагноз поставила, що я просто охреніла." - лікар УЗД діагноз не ставить - він лише описує морфологічну картину для лікуючого лікаря, ось так.
Невже не поливати інших брудом так важко - ми ж будуємо нову країну...
Дайте можливість людям самим переконатися -що і як в Гемо Медиці...

Зображення користувача Просто я.

Шановна, я не поливаю брудом лыкаря, а констатую факти. Музика там грала, а в заключення узі мені написали - ендометріоз шийки матки. Це хіба не діагноз?

Зображення користувача Гость.

Мне обслуживание очень понравилось. С первых дней работы клиники стала её постоянным клиентом, всегда обращаюсь в клинику, если неважно себя чувствую - и ни разу ещё не пожалела, что пользуюсь услугами "Гемо медики". Только заходишь в клинику - и сразу успокаиваешься: атмосфера приятная, персонал всегда приветливый и терпеливый, само здание светлое и уютное. Специалисты здесь молодые и талантливые, что также является огромным плюсом. Ну и чувство юмора у врачей отменное, все на позитиве всегда :))
Вообщем, всем, кто как-то был недоволен клиникой, хочу сказать одно: это хоть и частная клиника, но свой хлеб они отрабатывают на все 100%.
Всем ласковой весны) Не болейте)))

Николь Кучма, писательница и поэтесса.

Зображення користувача Гость.

А мне всё очень понравилось! Хорошая атмосфера, классные специалисты. Регистратура на высоте: всегда приветливы,внимательны; а по поводу комментария о женщине с черными волосами, у которой только "деньги, деньги, деньги" не согласен, деньги пока никто не отменял. :)
Клинике - процветания, персоналу - радости, весеннего настроения, благодарных клиентов. Женский персонал с наступающим праздником, всех благ.
С ув. Юрий.

Зображення користувача Гость.

А мне всё очень понравилось! Хорошая атмосфера, классные специалисты. Регистратура на высоте: всегда приветливы,внимательны; а по поводу комментария о женщине с черными волосами, у которой только "деньги, деньги, деньги" не согласен, деньги пока никто не отменял. :)
Клинике - процветания, персоналу - радости, весеннего настроения, благодарных клиентов. Женский персонал с наступающим праздником, всех благ.
С ув. Юрий.

Зображення користувача Гость.

А мне всё очень понравилось! Хорошая атмосфера, классные специалисты. Регистратура на высоте: всегда приветливы,внимательны; а по поводу комментария о женщине с черными волосами, у которой только "деньги, деньги, деньги" не согласен, деньги пока никто не отменял. :)
Клинике процветания,персоналу радости,весеннего настроения,благодарных клиентов. Женский персонал с наступающим праздником,всех благ.
С ув. Юрий.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання