У Хусті чоловік через сварку вбив свою матір

39-річний житель Хуста у минулому вбив свого батька, за що відбув термін покарання. Три роки тому чоловік повернувся з місць позбавлення волі. Тепер через дорікання матері побив жінку до смерті.

Чоловік спочатку запевняв міліціонерів, що мати померла у ліжку, однак невдовзі сам зізнався у скоємноу.

За його словами,з матір’ю у нього давно були неприязні відносини. Жінка зловживала спиртним і часто дорікала сину, який він непутящий в житті. Того вечора в хаті знову виник конфлікт. Не витримавши п′яних дорікань матері, син ударив її кулаком в обличчя, від чого жінка впала на підлогу. Далі син допоміг їй піднятися і завів у спальню, проте там жінка стала знову його нецензурно лаяти. Цього разу чоловік уже не стримував свою лють і сильно побив матір.

Залишивши побиту жінку на підлозі, нелюд пішов спати. Вночі чув із кімнати хрипи матері у передсмертній агонії, однак викликати швидку не захотів. Виявивши наступного дня маму вже мертвою, вбивця зателефонував дільничному інспектору і сказав, що мати померла.

Убивцю доставили в міськвідділ міліції, подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня кваліфікація—ст.115 Кримінального кодексу України («Навмисне вбивство»). Обставини трагедії тепер з′ясовує слідство, – повідомили у  СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання