Новини

У «Кобзарі» за прилавком була молода поетеса Марічка Черничко

У понеділок, 11 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» в ужгородській книгарні «Кобзар» із читачами та відвідувачами спілкувалася молода талановита поетеса, журналістка та фотограф Марічка Черничко-Сабо.

Дівчина представила свою збірку віршів «Три стільці»,  видану як спільний мистецький проект із художником, ілюстратором Євгеном Шаповаловим.

Марічка Черничко каже, що зараз уже сприймаю свою книгу і свої вірші уже по-іншому: пройшов час і між рядками можна прочитати додаткові смисли, сховані у поезії. «Зараз інакше сприймаю свої твори, бо і сама змінилася за цей період, стала мамою, трохи по-іншому, під іншим кутом зараз бачу свої вірші. Якось так, ніби зі сторони, як читач, а не автор. І розумію, що зараз би дещо змінила у самій книзі, не так у змісті, як в її оформленні: зараз мені здається, що на сторінках мало простору, мало повітря», – зазначає авторка.

Учать в акції «Письменник за прилавком» Марічка Черничок бере уже втретє, каже, що це – хороша традиція. Щодо творчих планів, поетеса зазначає: «Зараз якось більше тягнуся до візуальної творчості, не до мистецтва слова, а до мистецтва зображення. Дуже захопилася фотографією. Однак, думки та плани про нові твори – також є. Потрібно, щоб вони просто вилилися словом»,  – каже дівчина.  

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 15 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.