Тячівська райрада просить обласних депутатів прийняти Перспективний план

У п’ятницю, 23 березня, Тячівська районна рада підтримала звернення депутата Михайла Паканича з проханням до Закарпатської обласної ради пришвидшити роботу з прийняття Перспективного плану створення спроможних територіальних громад.

«Через те, що Закарпатська область не має перспективного плану, у нас не створюються об’єднані громади, відповідно – немає розвитку населених пунктів, – коментує свої мотиви звернутися до обласної ради Михайло Паканич. – Не розвивається жодна галузь: ні виробництво, ні культура, освіта, спорт. Водночас, ми бачимо, як живуть Тячівська та Вільховецька ОТГ у нашому районі і усвідомлюємо, що разючі зміни можливі. Одна справа – читати про досягнення громад у новинах чи дивитися на телебаченні, і зовсім інша – бачити це на власні очі. Я бачу по Тячеву, що місто живе, дороги ремонтують, в школах помітні зміни, в інших сферах також. Можливо, не так швидко, як хотілося б, але рух видно. Тому, на мою думку, дуже погано, що на місцевому рівні цю реформу так неприховано гальмують».  

Нагадаємо, Закарпаття – єдиний регіон, який так і не прийняв Перспективний план, через що процес створення об’єднаних територіальних громад в області проходить дуже важко, громади регіону не можуть приєднуватися до існуючих ОТГ, не можуть подавати заявки на Фазу Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», немає загального бачення розвитку Закарпатської області тощо, - повідомляє Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання