ЦВК зареєструвала народними депутатами Петьовку, Павла Балогу і Шуфрича

Центрвиборчком зареєстрував ще 51 народного депутата, в тому числі за партійними списками — 25, обраних у мажоритарних округах — 26. Таким чином, станом на 22 листопада ЦВК зареєструвала 218 із 445 народних депутатів, обраних на виборах 28 жовтня. Про це повідомляє «Дзеркало тижня».

На засіданні 22 листопада ЦВК зареєструвала ще 51 народного депутата, в тому числі за партійними списками — 25, обраних у мажоритарних округах — 26.

 Зокрема, за списком Партії регіонів зареєстровано 4 народних депутата: Володимир Бойко (№ 7), Світлана Фабрикант (№ 25), Нестор Шуфрич (№ 27) та Василь Хмельницький (№ 37).

 За списком ВО «Батьківщина» зареєстровано 19 народних депутатів. Зокрема, Андрій Кожем'якін (№ 13), Григорій Немиря (№ 7), Юрій Одарченко (№ 25), Сергій Соболєв (№ 8), Борис Тарасюк (№ 9), Микола Томенко (№ 10).

 Крім того, ЦВК зареєструвала 2-х народних депутатів за списком ВО «Свобода»: Руслан Кошулинський (№ 12) та Олег Махніцький (№ 21).

 У мажоритарних округах всього зареєстровано 26 народних депутатів, в тому числі 12 — від Партії регіонів, 9 — самовисуванців, 3 — від ВО «Батьківщина» і по одному від ВО «Свобода» і партії "Єдиний центр". Зокрема, від Партії регіонів зареєстрований Ігор Шкіря (округ № 52).

 Серед самовисуванців зареєстровані народними депутатами Оксана Калєтнік (округ № 16), Сергій Міщенко (округ № 98), Віталій Чудновський (округ № 90), Валерій Мошенський (округ № 108).

 Від партії "Єдиний центр" депутатом зареєстрований Павло Балога (округ № 71), від ВО «Свобода» — Андрій Іллєнко (округ № 215).

 Від ВО «Батьківщина» народними депутатами, зокрема, зареєстровані Дмитро Андрієвський (округ № 222), Леонід Ємець (№ 221).

Василя Петьовку, обраного  в ОВО № 72 ЦВК зареєструвала народним депутатом на засіданні вчора, 21 листопада, - повідомляється на сайті ЦВК.

 Парламентської вибори в Україні пройшли 28 листопада. Були визнані обраними 225 депутатів за партійними списками і 220 — в одномандатних округах. Ще у 5 мажоритарних округах (так званих «проблемних») парламент рекомендував провести перевибори.

 За результатами виборів Партія регіонів отримала в новому парламенті 185 місць, Об'єднана опозиція «Батьківщина» — 101 місце, «УДАР» Віталія Кличка — 40 місць, ВО «Свобода» — 37 місць, Компартія — 32 місця. 

 Окрім того, по мажоритарних округах пройшли ще 7 представників від чотирьох різних партій. Ще 43 депутати пройшли до парламенту як самовисуванці.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання