ЦВК оголосила початок виборів у перших двох громадах Закарпаття

Центральна виборча комісія призначила вибори 25 жовтня в Тячівській міській об’єднаній територіальній громаді та Вільховецькій сільській об’єднаній територіальній громаді.  Це стало можливим завдяки вступу в дію 5 вересня Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», згідно з яким погодження обласних рад для проведення виборів уже не є обов’язковим.

Комісія отримала  звернення від голови ОДА Геннадія Москаля з проханням призначити перші місцеві вибори в добровільно об’єднаних територіальних громадах на Закарпатті, а саме: вибори Тячівського міського голови та депутатів Тячівської міськради, про добровільне об’єднання до якої прийняли рішення Русько-Полівська та Лазівська сільські ради та Вільховецького сілського голови та депутатів Вільховецької сільради Тячівського району, про добровільне об’єднання до якої прийняли рішення Добрянська та Вільховецько-Лазівська сільради.

Відтак, Центральна виборча комісія призначила вибори у вказаних об’єднаних територіальних громадах  та оголосила з 8 вересня п.р. початок виборчого процесу перших зазначених місцевих виборів. 

Таким чином, місцеві вибори на Тячівщині відбудуться всупереч позиції обласної ради, яка зривом голосування щодо схвалення об’єднання територіальних громад  28 серпня фактично заблокувала їх проведення у вказаних населених пунктах, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання