Новини

Травень європейський: Закарпаття планує низку заходів

Під знаком євроінтеграції, активізації партнерських зв’язків Закарпаття з європейськими структурами, дружніми регіонами європейських країн пройде в області низка закладів, запланованих на травень 2012 року. Про це заявив на засіданні обласного організаційного комітету заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Приходько.

Так, змістовною репетицією роботи туристичних менеджерів державних структур області із підготовки прийому іноземних любителів футболу, які їхатимуть до України на матчі Євро-2012, стане обласний туристичний фестиваль «Євро Карпати - 2012». Він  відбудеться 4-5 травня в готельно-туристичному комплексі «Дубки» в однойменному урочищі Ужгородського району. У роботі фестивалю візьмуть участь волонтери, представники туристичних організацій Закарпатської та інших областей України, міста та райони області, через які пролягають маршрути Євро-2012.

Одна з основних цілей фестивалю – проведення тренінгів і моделювання заходів, які сприятимуть комфорту вболівальників футболу. Головне, щоб набутий позитивний досвід суттєво вплинув на рівень роботи туристично-рекреаційної сфери краю, якість послуг державних і приватних організацій.

Помітним явищем культурного життя краю повинен стати концерт Національного симфонічного оркестру Угорщини в Ужгороді, присвячений Дню Європи, який відбудеться 7 травня цього року.

Активізації інвестиційної діяльності, контактів ділових кіл Закарпаття з підприємцями інших країн послужить засідання Міжнародного Трейд-клубу за участю послів і торгових радників посольств 20 європейських країн, яке пройде в містах та районах Закарпаття 10-11 травня. Інтенсивні контакти підприємців області, які заплановані в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві, Ужгородському, Мукачівському і Свалявському районах, як свідчить досвід, дають позитивні наслідки у вигляді збільшення торгівельного обороту краю.

Гарним акордом європейської налаштованості Закарпаття буде День добросусідства, який пройде 12 травня на пункті пропуску «Малий Березний-Убля» за участі представників територіальних громад Закарпаття та Пряшівського краю Словацької республіки. Він стане своєрідним оглядом спільної роботи в рамках Єврорегіону та реалізації Угоди про співпрацю між Закарпатською областю та Пряшівським краєм.

Як зазначив Володимир Приходько, за дорученням голови обласної держадміністрації Олександра Ледиди йде інтенсивна підготовка пропозицій щодо активізації співпраці з землею Бургенланд Австрійської республіки, Пряшівським краєм Словацької республіки, рядом європейських проектів у галузі альтернативної енергетики, захисту природного середовища, організації сімейної медицини та невідкладної медичної допомоги.

Вікторія Мельник

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.