Трасу Чоп-Київ перекрили жінки, щоб не пустити чоловіків на війну. ФОТО

Трасу Чоп-Київ перекрили жінки, щоб не пустити чоловіків на війну. ФОТО

Понеділок в селі Ракошино розпочався з мітингу.

О першій дня жінки на пішохідному переході перекрили міжнародну дорогу Київ-Чоп, щоб їхніх чоловіків, синів та батьків не забирали примусово на схід. Вже через кілька хвилин утворився величезний затор по обидва боки. Жінки не пропускають ніякі машини, крім швидких або автівок, у яких перебувають хворі.

Згодом приїхали військовий комісар Мукачівського об’єднаного військового комісаріату Олександр Мошковський, який вислухав вимоги ракошинських жінок. По-перше, вони вимагають, щоб їхніх чоловіків не мобілізували. Жінки обурені тим, що чоловіки зі сходу втікають на Закарпаття, де їм надають будинки, роботу та їжу, а закарпатці повинні йти й помирати там, захищаючи чужі домівки.

По-друге, жінки скаржаться, що мобілізовані чоловіки не мають харчів, води та належної зброї. Тому вони стають легкою мішенню для терористів. По-третє, ракошинці обурені тим, як в селі мобілізують сильну стать: їх забирають вночі, коли всі сплять, крім того силою виводять із весіль, витягають із автобусів та автомобілів.

Поки що невідомо, чим закінчиться мітинг. Але жінки рішуче настроєні стояти до кінця. Та яким би не був результат сьогоднішньої події, сільський голова Василь Коштура закликає всіх мітингуючих зібратися завтра біля Мукачівського воєнкомату, щоб якомога більше людей почули вимоги жіноцтва.

На місці події також розбираються правоохоронці. 


Вікторія Кузьма, студентка відділення журналістики для Zaholovok.com.ua  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...