Топ-10 холостяків Ужгорода

Топ-10 холостяків Ужгорода

Наші батьки за такий статус платили податок. Сьогодні ж холостякувати — безкоштовна розкіш (не враховуючи витрат на потенційних наречених).

Редакція сайту Zaholovok.com.ua у своєму складі має тільки одружених чоловіків, тому з часу відкриття рубрики «Світська хроніка» у нас виникла ідея вивчити ситуацію із наявними холостяками за межами редакції.

На власний суб’єктивний розсуд ми склали рейтинг найбажаніших холостяків обласного центру Закарпаття.

Подаємо красенів у алфавітному порядку, оскільки єдиної позиції щодо їх рейтинговості жінки редакції (у більшості — неодружені) у результаті тривалих обговорень так і не дійшли.

Кожного ми питали, хто б міг спонукати їх припинити холостякування, якими рисами повинна бути наділена ця особа і ще багато чого, але навіть сайт не є безрозмірним, щоб викласти повний текст розмови з молодими-красивими.

Чекаємо у коментах Ваших відгуків – кого ми не врахували (10 — це, звичайно, надто мало, але цей факт водночас не може не радувати). Тема однозначно не закрита і може буде продовжена у наступних публікаціях.

 

Юрій Абросімов

Стиліст-візажист

      Сім’я і шлюб чи "усе"

 

Що найцікавіше, саме з ним виходять заміж сотні закарпаток. «Фігурально» висловлюючись. Юрій, мабуть, найбільш затребуваний візажист в області. Іноді у «весільні дні» він прокидається і о третій ранку, щоб встигнути зробити макіяж усім охочим нареченим.

«Сім’я і шлюб замінює для людини усе. І перед тим як одружуватися, вирішіть для себе, що для вас головне у житті: сім’я і шлюб чи — усе», - коротко і ясно відповів Юрій на наше прохання пояснити, чому так цінує свою незалежність.

Про те, з ким би сам пішов під вінець, Юрій стверджує: «На сьогодні такої кандидатури немає. Та і не збираюся відмовлятися від усього заради сім’ї». «Насамперед така, як я», - каже переконаний холостяк про риси характеру імовірної «половинки».

Міні-досьє: Народився «у квітні, у тих же числах, що й Гітлер, Ленін та Наполеон» (цитата) на Східній Україні, у 80-х переїхав на Закарпаття. За освітою (а їх має кілька) — кравець, ветеринар, інженер-будівельник.

Розпочинав «трудовий шлях» на будівництві — очікував на квартиру. «Як тільки зрозумів, що «розвели», почав самотужки влаштовувати своє життя і у тому числі квартирне питання». Згодом працював в ательє мод, на механічному заводі, сторожем у дитячому садочку, художником-гримером на обласному телебаченні, нині – у Палаці дітей та юнацтва, керівник гуртка «Арт-студія «Стиліст».

 

Василь Калій

Онколог, наймолодший доктор медичних наук на території СНД (!), професор

    Холостяк-професор, наймолодший в СНД!


Завідувач кафедри хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та онкостоматології стоматологічного факультету УжНУ, хірург міського онкологічного центру.

Народився в Ужгороді, тут закінчив медичний факультет, навчався в інтернатурі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика. Згодом поступив до аспірантури і докторантури Ростовського науково-дослідного онкологічного інституту — одного з найкращих у своїй галузі. І вже через 7 місяців захистив кандидатську дисертацію!

Член-коресподент Російської академії природознавства.

Харизматичний, цікавий у спілкуванні, поєднує чоловічу красу і розум. Автор вже 8 патентів на винаходи, що стосуються діагностики та лікування онкозахворювань.

Позбутися статусу холостяка планує у найближчий рік-два. За словами Василя, у дівчатах найбільше цінує доброту, відданість, вірність і чесність.

Вік Коврей 

Поет, вчитель української мови та літератури Ужгородської ЗОШ № 10, один із співзасновників та активістів Екоклубу

      Дівчата-вегани, у вас є шанс поза конкуренцією (примітка редакції)

Планів одружитися наразі не має. Перешкодою у цьому постає те, що в Ужгороді досить мало жінок-веганів. А це життєве переконання є для нього важливим.

Щодо самого весілля, то, як розповів Вік, хотілося б провести його за старовинним місцевим обрядом. Дійство, очевидно, відбуватиметься десь у лісі, учасники будуть у вишиванках…

На питання, якими рисами характеру повинна бути наділена майбутня дружина, Вік відповів: «Знову-таки основним є сповідування дівчиною філософії веганства. Взаємопорозуміння у подружньому житті вважаю основним фактором.  Також важливим є спільні цілі не на рік або два, а на десять двадцять і більше…»

 

Віктор Лущак

Начальник управління з питань майна комунальної власності Закарпатської ОДА

    Пріоритетний холостяк


До квітня 2011 року — директор ТзОВ «Юридично-консалтингова компанія «Пріоритет», у 2008-2009 роках — директор ТЦ «Концепт-хол». Раніше — адвокат, викладач кафедри конституційного права та порівняльного правознавства.

Зарекомендував себе і в юриспруденції, і в політиці, і на державній посаді. Один з найбільш бажаних холостяків Ужгорода.

"Чесно кажучи, як тільки достойну знайду, зразу одружуся", - прокоментував Віктор наше питання щодо того, чи довго ще планує холостякувати.

Якою слід бути дівчині, щоб зрозумів, чи перед ним - достойна? На це Віктор відповів: "Щоб серце тьохнуло".

У жінках він насамперед цінує відданість, вроду і розум.

 


Олександр Мерявчик
ведучий радіопрограм радіостанції Тиса-ФМ

     "Кохати - це талант"


Закінчив економічний факультет. Добре знаний сотням ужгородок і закарпаток як веселий ведучий, котрий ніколи "за словом до кишені не полізе". З ним завжди легко спілкуватися, його позитивну енергетику хочеться перейняти і собі.

«Звісно, що кожен чоловік думає про створення сім’ї, — розповів сайту Олександр. — Але конкретного віку, при досягненні якого потрібно одружитися, не бачу. Мабуть внутрішній голос повинен підказати».
Щодо святкування майбутнього весілля, то воно, за словами Олександра, точно не буде стандартним, «із сотнею гостей і купою салатів, які потім ще тиждень доїдає вся родина». Але популярний ведучий свят (Олександр добре відомий у цій сфері) не обере і щось тематичне — щоб не обтяжувати гостей дрес-кодом, додатковими завданнями, тощо.
Можливо, легкий коктейльний варіант чи шведський стіл, але не в ресторані. «Це має бути цікаве місце, на зразок замку чи музею, або навпаки, нічний клуб. Поки що в мріях нічого конкретного», - зізнався холостяк.


Щодо жінки мрії, він зазначив: «Окрему рису характеру я б не виділив. Та, поспілкувавшись з людьми, які вже давно і щасливо одружені, дійшов висновку, що важливим аспектом є те, щоб подружжя було з одного соціального прошарку. Можливо, це звучатиме дивно, але в такому випадку у пари рівні системи цінностей, світогляд, очікування від життя. Коли це все поєднує закоханих, то інші певні недоліки можна стерпіти.
А ще вважаю, що «кохати», як і «бути коханим» - це талант. І не у кожного він є.
Щодо мене, то увагою жінок я не обділений, але моє серце поки ще вільне.. 
Але як буде далі, - покаже час…»

 

Артем Погорєлов

Заступник директора ужгородського КП «Бюро технічної інвентаризації» 

      Одружиться "хоч завтра"


Син мера міста, який проте не обмежився роллю забезпеченого «мажора», а впевнено торує власний кар’єрний шлях.

У березні йому виповниться 25. Має дві вищі освіти: юридична (УжНУ) та економічна (ЗакДУ).

Планів одружитися, як таких, поки не має. Намірів одружитися в якомусь конкретному віці, - теж. «Якщо зустріну дівчину, яку щиро покохаю, то одружусь хоч завтра, – запевнив Артем журналістку сайту. – Притримуюся думки, що весілля буде проведене в рамках місцевих традицій. РАГС, вінчання в церкві… Святкування може відбутись в одному із закладів Ужгорода».

Про свою майбутню дівчину Артем розповів так: «Більш за все ціную в жінках чесність». Ця риса, за його словами, обов’язково повинна бути притаманна майбутній обраниці. А щодо вподобань, то прокоментував так: «Трохи більше подобаються брюнетки, ніж блондинки. Я б сказав на піввідсотка. Але це не є суттєвим визначальним фактором».

 

Володимир Трикур

Депутат Закарпатської обласної ради. Заступник голови обласного Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості у Закарпатській області.

    "Дружина буде найкращим другом"


Здобув дві вищі освіти: юриспруденція і менеджмент організацій.

У графі «Зацікавлення» на сторінці Володимира у Фейсбуці відзначено «Жінки». Водночас він справляє враження однолюба і вселяє віру у те, що чоловіком для своєї коханої буде надійним.

Про холостякування розповів: «Хотів би позбутися цього статусу найближчим часом, відверто кажу. Хотів би мати сім’ю, статус одруженого чоловіка пригодиться і в роботі. А головне, дружина — це зажди підтримка для чоловіка і найкращий друг, який завжди буде радити і допомагати, і в добрі, і у важкі часи».

 

У дівчатах насамперед цінує щирість, простоту відносин, однозначна «вимога» — щоб шанувала сімейні цінності. Сім’я повинна бути на першому місці. «Хотів би, щоб ми збудували свій замок, свою неприступну фортецю, якщо можна так сказати», — каже про свою майбутню сім’ю депутат.

 


 

Володимир Феськов

Керівник Закарпатського відділення Інституту Політичної Освіти  

   "Самотність - погана подруга"


Навчався на відділенні журналістики. «Також, купу знань і навичок отримав, навчаючись в громадських некласичних інститутах, саме їм завдячую своєю діяльністю та життєвій позиції», - розповів про себе Володя.

Певний час працював у Києві та Львові, але повернувся додому. «Тут відчуваю себе комфортно, і мені хочеться, щоб так само себе відчували мої діти та онуки», - каже холостяк.

Водночас він зізнається: «Неодруженим важко бути. Самотність — погана і втомлююча подруга. Хочеться миру в душі та щастя, а робота, діяльність, друзі та родина не здатні повноцінно заповнити цю нішу. Тому і в планах, і в мріях я себе бачу частиною життя милої серцю дівчини».

Щодо самого обряду одруження, про який ми попросили пофантазувати Володимира, він поділився: «Стати перед державою подружжям можна у невеликому родинному колі й у такому ж форматі відсвяткувати. Гарно було б на відкритій місцевості, наприклад, накрити один великий стіл на якійсь галявині і святково завершити цей день заходом сонця.  Що стосується вінчання, то тут хочу зробити свято насамепед для двох, на яке ми запросимо всіх, хто бажатиме розділити з нами радість. Місце будемо узгоджувати разом, хочеться аби це були енергетично і духовно рідні місця. Я, наприклад, найбільш затишно відчуваю себе в горах, тому не виключено, що якщо моя майбутня дружина буде так само закохана в гори, ми шукатимемо якесь затишне селище з гарною церквою в мальовничому куточку нашого краю. Одяг до церкви я б хотів узяти святковий, вишитий мамою. Мати любить вишивати, шкода що давно вже цього не робила через страшенну завантаженість роботою і урбанізацію. От і буде привід відпочити за любою справою. Наречена, думаю, підтримає мене і вбереться так само».

—    Якими рисами характеру повинна бути наділена майбутня дружина? Твоя жінка-ідеал.

—    Це непросте запитання, важко зразу звести все докупи, а з іншого боку, не знати чи варто. Швидше, повнні бути концептуальні речі, а все інше я прийму, так само, думаю, вдіє і вона. Мені важливо, аби дружина була милою і доброю з іншими, небайдужою до всього навкола, мала сильний характер, вміла відстояти свою позицію й була мудра в справах.
Мені надзвичайно важливо, аби вона розуміла, підтримувала і вміру доповнювала мене в діяльності. Інколи я люблю пожартувати сам із собою, уявляючи, як я кажу якомусь політику, чиновнику чи просто черговому цабе: це я тут з Вами бавлюся в демократію, а от коли моя дружина за Вас візьметься, то місця для компромісу особливо не залишиться.

А ще я хочу трьох дітей, і тут я сподіваюсь, що моя дружина мені поступиться.

 

Михайло Чурило

Депутат Ужгородської міської ради. Бізнесмен, засновник кількох фірм.

 

      "Це — особисте"

 

Прощатися із холостяцтвом поки не планує. Єдине пояснення, яке ми отримали — немає тієї єдиної…

Усе інше Михайло не коментує узагалі. Каже, це — особисте.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор Щадей

Cекретар Ужгородської міської ради 

 

       ЧЕ


(Фото Олександра Поповича, для журналу Newsweek)

З 1997 р. займається громадською діяльністю. Був радником голови Закарпатської ОДА, депутатом Закарпатської обласної ради. Став наймолодшим депутатом ради, працював у комісії з питань екології.

2008-2010 рр. – головний редактор газети «Місцевий час».

Позапартійний. Освіта вища, спеціальність – країнознавство (ЗакДУ).

Народився в с. Пилипець (Міжгірський район). Виріс у Воловці, куди переїхала сім’я, коли Віктору було 2 роки. В Ужгороді живе з 1997 р. (приїхав сюди вчитись в коледж після 9 класу).

«Плани на одруження є і великі, — порадував редакцію сайту Віктор. — Хочу, щоб це було в горах - на Боржавських полонинах, де я виріс (Воловецький-Міжгірський райони). Вінчання - у дерев’яній церкві в селі неподалік. І ще хотілося б, щоб все було згідно з нашими давніми традиціями, тобто не тільки зовнішні атрибути, а й внутрішнє наповнення щоб було нашим, закарпатським: музика, одяг, обряд, навіть страви. Так що кока-коли та ікри в мене на весіллі точно не буде».

Про те, яким дівчатам симпатизує Віктор, він розповів: «Сфера почуттів та емоцій настільки складна річ, що навряд можна наперед перерахувати риси майбутньої дружини - можна думати про одне, а доля вирішить по-іншому... Тому відповідь дуже проста: та дівчина, з якою я одружуся, і буде ідеальною жінкою - бо інакше просто не може бути».

Олександра Шевченко та колежанки, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...
Зображення користувача Деффочка одна.

Жах просто! Вже можна Погорєлова викреслити, вженився, не удержав, сегинятко! Коврей, Щадей і той 1,50, Ви що знущаєтеся? По чому підбирали холостяків? Калій може й файний...

Зображення користувача FEAR.

Му...ки вони і пі...си в основному, лиш бабло тирити знають, ган...ни вонячі. Щадей - мужик, інше - гавно.

Зображення користувача Гость.

Чувак, если ты с ним спишь, то не надо это так пиарить, все рады, что ЧЕ из вас двоих мужик!). Хотя сомнения все-таки есть!!!

Зображення користувача Гость.

Так это сам Щадей и написал!))

Зображення користувача Гість.

Че, я тебе хочу!

Зображення користувача Аліса.

я люблю Щадея і хочу заміж за нього!!!

Зображення користувача Tjotya.

така собі цікава підбірка холостяків;)))) Настільки різні...але і справді,багатьох забули! Цікаво,які ж критерії були відбору "женихів"? Що потрібно було мати,чим володіти,як жити аби туда потрапити?

Зображення користувача Гість.

Тудору ж уже за 32 где-то, в таком возрасте это уже холостяк-старпер) Ничего завидного)))

Зображення користувача Гість.

Тупий піар якийсь

Зображення користувача Amely.

Так, список розкішний!! Але я б додола ще сюди Віктора Ледиду (племінника голови обласної державної адміністрації Олександра Ледиди). Він хоч досить і пихатий молодик, але холостяк достоний!!

Зображення користувача Гість Теренс .

Мене як завжди забули :) А я вже "х"! Смислі холостяк

Зображення користувача Гість.

Знаю Мишу, красавчик, сильный характер и добрая душа, очень хороший человек, о таком только мечтать можно…

Зображення користувача Гість.

вот и мечтайте....

Зображення користувача Катя.

досить достойний рейтинг (ну принаймі кандидати підібрані краще, ніж в аналогічному рейтингу на Мукачево нет).
тепер і справді залишилось тільки топ-10 найзавидніших наречених створити))

Зображення користувача Гість.

"ЧЕ" - круто! Че Гевара рулить!

Зображення користувача Гість.

какой Тудор? здесь парни со статусами и перспективой! а у него какой статус? супер-балабол? для семьи этого маловато!

Зображення користувача Drozd.

А веган-хіпарь Вік Коврей - то серйозний статус :)
Поезія - вона ого-ого як годує.
Тоді де Андрій Любка? Цей хоч європейські гранти регулярно освоює, і військове училище закінчив (вояк!)

Зображення користувача Барбарис.

Антона Симковича забули. Холостяк №1.

Зображення користувача Оленка.

Васю Калия надо на первое место, он молодец. Очень надеюсь, что он в семейной жизни будет так же счастлив, как и на профессиональной ниве.
А Тудора обязательно добавьте) И Лешу Фазикоша.

Зображення користувача Ольга.

Трикур завидний холостяк? У нього дитина є - син, про якого він зовсім не дбає, так що не думаю, що хтось дуже мріє про такого холостяка. Берегово добре його знає.

Зображення користувача Гість.

Ну да, це правда.І взагалі він сам по собі нічого не вартий...Берегово добре знає, що "воно" за фрукт!

Зображення користувача Гість.

дійсно дивний рейтинг по перше по друге більшість з них ГІВНО КОНЧЕНЕ!!!!!!!!!!!! окрім вчителя і журналістів

Зображення користувача Вambina.

Трикура Володю і я особисто знаю, і можу відверто стверджувати, шо він "гівнюк", боягуз і лицемір!!!!!!!!!!от така ось правда!

Зображення користувача Гість.

пак дітваків клепати - то не значить холостяком не бути. Може то ознака того, што вун мачо?

Зображення користувача Вambina.

ПЕРСОНАЛЬНО ДЛЯ ДепутатА Закарпатської обласної ради. ЗаступникА голови обласного Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості у Закарпатській області: "ЧМО ТЫ, А НЕ МАЧО!!!!!!!!!!"

Зображення користувача Гість.

Я б так гучно не заявляв. Я знаю Володимира Володимировича дуже давно він мій друг і дуже хороша людина яка багато в чому допомагає людям. Ганьба тому хто це написав.

Зображення користувача JJUK.

Богданова еще не забудьте!

Зображення користувача Drozd.

Хіба Алєкс Богданов холостяк? В нього ж дружина є! І діти, здається, теж (принаймні, одна)

Зображення користувача М. О..

Богданов ніколи не був одружений і дітей в нього нема. У вас хибна інформація.

Зображення користувача Гість.

Треба детально вивчити це питання

Зображення користувача admin.

Точно!

Зображення користувача admin.

Тудор буде у не менш чудесному рейтингу:)

Зображення користувача admin.

підберемо і жінок:) може будуть якісь ще побажання крім віку?

Зображення користувача Tudor Kilaru.

А де я???))

Зображення користувача Гість.

Вимагаю тор 10 жінок) бажано до 30)

Зображення користувача Олег.

бажано з номерами телефонів)

Зображення користувача Гість008.

ще треба рейтинг завидних наречених забабахати :)

Зображення користувача Kristina_R.

... Достойним вийшов топ-10)
...А Вік Коврей дійсно класний!:)

Зображення користувача admin.

Редакція написала:)

Зображення користувача Ксеня.

Цікаво звідки у хлюпика Погорєлова такий коренастий син?

Зображення користувача Ксеня.

Це Тудор написав цей комент? :)

Зображення користувача Редакція.

Тудор Кілару гарний неодружений, але у редакції асоціюється з Вікою Рижовою:))

Зображення користувача Гість.

а чого в списку нема Тудора Кілару?

Зображення користувача Kate.

Симпатичні чувачки...

Зображення користувача Гість.

Круто! Цікаво почитати і подивитися на цих хлопців

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання