Тіна Кароль запросила ужгородців у свою квартиру

Тіна Кароль запросила ужгородців у свою квартиру

М’яке світло від торшерів на сцені, співачка у модному «халатику» від Louis Vuitton, спокусливі рухи, щирі слова, справжня музика. Так почала свій концерт в Ужгороді Тіна Кароль.

Вона закликала глядачів звільнитися від умовностей, комплексів, побути відвертими та щирими, навіть наївними. «Я запрошую Вас до своєї квартири, відкинемо будь-які перепони між нами», - звернулася Тіна Кароль до глядачів.

Цінувати стосунки – ще один месидж Тіни Кароль. Не відмовлятися від них, бути ближчими до людей, не приховувати власних емоцій і любити…

Мінорні та мажорні ноти чергувалися у програмі виконавиці. Під настрій співачка міняла і вбрання, і манеру виконання. «Мені нікуди іти, крім сцени, - зізнавалася залу Тіна Кароль. – Я буду служити Вам!»

Пісня з різних альбомів у нових незвичних обробках, попередні і нові хіти, українською та російською, - програму концерту побудували з врахуванням найтонших смаків.

Квитки на концерт Тіни Кароль в Ужгороді розкупили за кілька тижнів до самого концерту. Атмосфера у залі переконувала, що не дарма. Співачка кілька разів виходила на біс, усміхалася, закликала радіти життю і думати про любов. А потім – зникла за завісою під бурхливі оплески.

Більше світлин дивіться у розділі «Фоторепортаж»

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання