Новини

Ситуація на західному кордоні за добу

За добу 19 листопада західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 75 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.


З України минулої доби вибули 36 тисяч осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 39 тисяч осіб, 35 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 112 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 20 осіб – 3 з них намагались незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 17 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено 4-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.