Новини

Свялявського юнака-втікача знайшли у сусідньому селі

Правоохоронці м. Сваляви знайшли 17-річного хлопчину, який втік від опікунів і два дні переховувався у своїх товаришів в сусідньому селі.


До чергової частини Свалявського відділення поліції звернулися із служби у справах дітей із заявою про те, що зник 17-річний хлопчина, який проживає у с.Неліпино, Свалявського району. Хлопець перебуває у них на обліку, оскільки його батьків позбавлено батьківських прав.

Опікунка, тітка хлопчини, розповіла, що племінник уже неодноразово зникав з дому, проте швидко повертався.

На пошуки дитини був націлений особовий склад Свалявського відділення поліції. Відповідно розіслані орієнтування з прикметами хлопця до всіх міських та районних поліцейських відділів області.

Як розповідає заступник начальника Свалявської поліції Василь Папіш, правоохоронці перевірили ринок, вокзал, сусідні села та інші місця, де міг би перебувати хлопець. Правоохоронці знайшли утікача у с.Сасівка, де хлопець відпочивав у свого друга.

Наразі втікач перебуває в інтернаті у с.Батєво. Поліцейські провели профілактичну бесіду з неповнолітнім про неприпустимість такої поведінки, - пише відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області . 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.