Сварка міжгірських хлопців завершилася смертю

Трагедією завершилися в минулі вихідні підліткові «розборки» в Міжгір′ї. Спершу дві компанії місцевих підлітків з′ясовували між собою стосунки кулаками, далі 26-річний схопив ніж і завдав 17-річному опоненту фатального удару у пахову артерію на нозі. Нещасний миттєво стік кров′ю. Міліція затримала вбивцю й розпочала кримінальне провадження.


У минулі вихідні щось не поділили між собою дві молодіжні компанії в смт.Міжгір′я. Спершу не могли розібратися через якийсь там мотоцикл, далі одні надавали стусанів іншим, а потім ті їм. Все відбувалося в міському парку.

Здавалося б, звичайні юнацькі «розборки», характерні для підліткового віку. Однак закінчилося все трагічно.

Фахівці знають, що кровоносна артерія на верхній частині ноги – це життєво важливе місце. Її пошкодження призводить до миттєвої смерті. Якщо не надати вчасно кваліфіковану допомогу, людина стікає кров′ю, будучи при свідомості.

В ході суперечки, уже під ранок неділі, 26-річний учасник юнацьких «розборок» вихопив із кишені перочинний ніж і ударив ним свого 17-річного опонента в пахову артерію правої ноги.

Від масивної кровотечі підліток стік кров′ю за лічені хвилини. Лікарі, яких викликали на місце сутички, констатували лише смерть юнака.

За даним фактом міліція розпочала кримінальне провадження за ст.121 ч.2 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). 26-річного вбивцю затримано та поміщено в ізолятор тимчасового тримання. У скоєному він зізнався. Каже, що ніж, яким зарізав хлопця, викинув у річку.

Слідство у справі триває, - пише СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання