Свалявському кандидату у мери суд відмовив у перерахунку голосів

Свалявському кандидату у мери суд відмовив у перерахунку голосів

Переможцем виборів на посаду Свалявського міського голови Закарпатської області міська виборча комісія визнала кандидата від партії «Відродження», чинного міського голову Івана Ланья. Кандидат від «Єдиного Центру» Іван Микульця, що «відстав» на 2 голоси, вимагає перерахунку.

Згідно з даними Свалявської міської виборчої комісії, які передані до ЦВК і оприлюднені на сайті, Іван Ланьо отримав 2672 голоси, а його конкурент Іван Микульця – 2670.

При цьому у штабі Івана Микульці наголошували на порушеннях під час голосування і вимагали перерахувати бюлетені. З такою вимогою Іван Микульця звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду, який почав розгляд справи 30 жовтня.

Під час судового засідання представник Івана Микульці розповів про порушення, які виявили на дільницях спостерігачі – зокрема відсутність підписів та печатки на копіях протоколів, які у ДВК надали спостерігачам Микульці. Також юрист додав, що на трьох дільницях перерахунок таки зробили, після чого розрив між кандидатами скоротився із 9 до 2 голосів. Відтак представник Івана Микульці наполягав на перерахунку голосів ще на п’яти дільницях, у чому Свалявська ТВК відмовила.

Колегія суддів – головуючий Сергій Гебеш, судді Сергій Рейті, Сергій Гаврилко –  31 жовтня своєю постановою відмовили позивачу у задоволенні скарги.

Тож наразі перерахунку бюлетенів у Сваляві не передбачається. Представник Івана Микульці готує апеляцію на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання