Суд залишив парк Перемоги в оренді «Ужгород-маркету» для забудови

Суд залишив парк Перемоги в оренді «Ужгород-маркету» для забудови

Прокуратура Ужгорода звернулася до суду, щоб визнати частково недійсним рішення Ужгородської міської ради, прийняте кілька років тому, а відтак і договір надання в оренду 6 гектарів землі товариству з обмеженою відповідальністю «Ужгород-маркет» на території, де активісти Громадської ініціативи «Кірпічка» хотіли б відновити парк Перемоги.

Підтримуючи ініціативу ужгородців, міський голова Богдан Андріїв підписав заяву про визнання міською владою і підтримку позову прокуратури, щоб землю передали під парк.

Однак 16 грудня 2015 року Господарський суд Закарпатської області виніс рішення відмовити у задоволенні позову прокурора Ужгорода через те, що пропущено строки позовної давності. Хоча міська рада та департамент міського господарства просили такі строки не застосовувати.

Проте рішенням Господарського суду у задоволенні позову прокурора Ужгорода відмовлено в повному обсязі з мотивів пропуску строків позовної давності. Хоча міська рада та департамент міського господарства просили такі строки не застосовувати.

Наразі договір передбачає, що земля перебуває в оренді до грудня 2017 року. Учорашнє рішення, можливо, буде оскаржене апеляційним шляхом, - повідомляє прес-служба Ужгородської міьскої ради. 

Детально про проблему читайте у розділі "Життя по-закарпатськи".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання