Новини

Суд скасував виправдувальний вирок затриманому на хабарі голові Воловецької ОТГ

Михайло Попелич, скрин ZAXID.NET

Закарпатський апеляційний суд скасував вирок Воловецького районного суду, який виправдав голову Воловецької громади Михайла Попелича, затриманого на хабарі одразу після перемоги на виборах у 2020 році. Кримінальну справу, санкція якої передбачає до 10 років ув’язнення, повернули до повторного розгляду. Про це повідомляє видання ZAXID.NET з посиланням на обласну прокуратуру. 


Голову Воловецької громади Михайла Попелича затримали на хабарі в 80 тис. грн через 2 тижні після виборів, на яких він переміг як кандидат від партії «Слуга народу». Михайло Попелич вимагав гроші від переможця тендеру на проведення ремонту місцевих доріг. Працівники СБУ затримали посадовця під час отримання хабара.

У подальшому він вніс близько 400 тис. грн застави і, вийшовши з-під варти, продовжив працювати на посаді голови Воловецької ОТГ. У жовтні 2022 року суддя Воловецького районного суду Оксана Софілканич виправдала Михайла Попелича. Вирок у Закарпатському апеляційному суді оскаржила обласна прокуратура.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.