Суд скасував безкоштовне використання Мужіївського золоторудника

Суд скасував безкоштовне використання Мужіївського золоторудника

Закарпастька прокуратура у Вищому господарському суді домоглася скасування попередніх суддівських рішень, якими безоплатно було передано запаси корисних копалин Мужіївського золоторудника.

Прокуратурою Закарпатської області до Вищого господарського суду України було подано касаційну скаргу в інтересах держави в особі Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, Міністерства промислової політики України в особі ЗАТ «Державна акціонерна компанія України «Українські поліметали».

Йдеться про рішення Господарського суду Закарпатської області від 17 вересня 2013 року, яким було безоплатно передано частину корисних копалин Мужіївського родовища, які містять дорогоцінні метали (в тому числі золото), товариству з обмеженою відповідальністю «Карпатська рудна компанія», оминувши при цьому встановлений законом порядок.

Вищий господарський суд України погодився з позицією прокуратури Закарпатської області  задовільниши касаційну скаргу прокуратури, тим самим скасовано незаконні рішення господарського суду Закарпатської області та постанову Львівського апеляційного господарського суду, а справу повернуто для розгляду до суду першої інстанції.

Вказаними незаконними і вже скасованими рішеннями судів було зобов’язано ТОВ «Закарпатполіметали» передати ТОВ «Карпатська рудна компанія» відвали гірських порід Мужіївського родовища.

Завдяки вжитим прокуратурою області заходам не допущено використання незаконно переданих приватній структурі, на безоплатній основі, корисних копалин Мужіївського золоторудника та майна підприємства, засновником якого є Міністерство промислової політики України. 

 

Зображення користувача Гість.

недавно у цьому золоторуднику керував великий реформатор-економіст такий собі Остап Бендер, екс головний економіст ЗакОДА Володимр Гоблик, який теж допоміг угробити цей рудник. Тепер цей рехформатор, після як витурили із ОДА, "ефективно піднімає" Мукачівський університет, під егідою Балогів. Теж мабуть доведе до банкрутства, ще встигне захистити докторську дисертацію в інституті регіональних досліджень у Львові, ну а відтак на спокійну пенсію, яку уже отрмує як державний чиновник. Щоб уже вдавилися ці аферисти, молоді нема де працювати, а цей ще ухитрився на пенсіїї влаштуватися в університет, досвіду до якого ніколи не мав...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання