Новини

Студенти кафедри туризму поповнили колекцію поштових марок новим екземпляром

На честь Дня святого Мартина у Мукачеві студенти кафедри туризму УжНУ розробили нову поштову марку, що присвячена святкуванню днів Святого Мартина на Закарпатті.

Поштова марка, спеціально випущена до дати 11 листопада та стала подарунком місту Мукачево, що вперше за 70 років на високому рівні відзначило День Святого Мартина.

Як повідомив кореспонденту “Турінформ Закарпаття” співорганізатор свята Андрій Балога, це свято згуртує жителів міста над Латорицею.

Мукачево першим розпочало у 2012 році так звані Святомартинські дні. Окрім Мукачева, святкування пройдут у Берегові та Ужгороді.

Довідка: студенти 1 курсу кафедри туризму УжНУ розробили цілу серію офіційно діючих поштових марок, з метою популяризації туризму Закарпаття. Серія марок вийшла обмеженим тиражем та становить колекційну цінність, - повідомили на Турінформ Закарпаття.

Презентація перших в Україні регіональних поштових марок туристичного спрямування відбудеться в Ужгородському прес-клубі у понеділок, 19 листопада о 12.00.

Антон (не перевірено)

<<Серія марок вийшла обмеженим тиражем та становить колекційну цінність>> - Це, м'яко кажучи, брехня. Будь хто може собі зробити такі марки. Це навіть і не марки, а купони до марок. Зайдіть на сайт Укрпошти і пошукайте послугу "Своя марка"

чт, 15/11/2012 - 13:59 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.