Став відомий володар гран-прі "Книги-фест 2017"

Напередодні завершила свою роботу шоста ужгородська книжкова виставка "Книга-фест – 2017", підсумком якої стало традиційне визначення і нагородження переможців конкурсу "Фест-книга". Експертне журі обрало переможців у 13 номінаціях.


Переможців конкурсу привітали та вручили їм відзнаки виставки виконувач обов’язки голови Закарпатської облдержадміністрації Олександр Петік і Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Отже, основну нагороду у номінації "Фест-книга  2017" здобуло Всеукраїнське державне видавництво "Карпати" з художнім альбомом "Йосип Бокшай. Художник правди. Людина правди". 

У номінації "Книга – симпатія відвідувачів виставки" перемогло "Видавництво Олександри Гаркуші" з фотоальбомом "Флоріан Заплетал. Міста і села Закарпаття". Тому ж видавництву журі віддало перевагу у номінації "Літературно-художнє видання: проза" з другою антологією артфесту "Березневі коти".

Також було проведено конкурс на найкращу ілюстрацію до книги серед юних художників. Відзнаку у номінації "Майбутній ілюстратор книги" отримала Еліна Єлецька за ілюстрації до твору Галини Малик "Дивний звір".

В номінації "Найкраще видання закарпатського автора або книга про Закарпаття, видана за межами області" перемогу здобуло видавництво "Навчальна книга  Богдан" із Тернополя з повістю Олександра Гавроша "Пригоди тричі славного розбійника Пинті".

Серед переможців цьогорічного конкурсу у номінації "Животворне минуле"  видавництво "Карпати" з унікальним виданням "Августин Волошин: Два ювілеї".

У номінації "Перекладне видання"  "Видавництво "Патент" з книгою Гастона Шеро "Арія Вертера".

В номінації "Наукове видання"  "Видавництво Валерія Падяка" з книгою "Євреї та українці. Тисячоліття співіснування".

У номінації "Видання публіцистики"  Ужгородське видавництво "РІК-У" за збірник матеріалів "Іван Чендей у колі сучасників". 

В номінації "Наукове видання" з книгою Дмитра Федаки "Українське красне письменство Закарпаття: літературні портрети й ескізи" та номінації "Видання з мистецтвознавства"  із працею "Митець з гуцульського Парижа" найкращим визнано видавництво "Тімпані".

КП "Ужгородська міська друкарня" – з книгою "Мишка Мімі" Марії Раді у номінації "Видання для дітей" та "Контрабанда слова" Василя Кухти у номінації "Літературно-художнє видання: поезія", – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання