Стартували 48 годин фестивальних новин

Стартували 48 годин фестивальних новин

Стартував 48-годинний інформаційний марафон напередодні 48-го Фестивалю Bereg Fest, який пройде цієї неділі, 25 вересня у м. Берегово. Марафон відбувається на закарпатському сайті mukachevo.net, котрий є інформаційним партнером фестивалю.

Протягом двох наступних діб у розділі, який відкрився на сайті спеціально для проекту «48 годин до 48-го фестивалю» команда журналістів регулярно інформуватиме потенційних гостей фестивалю і всіх закарпатців про хід підготовки до дійства, розповідатиме історію його виникнення, ділитиметься архівними фото з минулих фестивалів, матеріалами, дотичними до історії повітроплавання на Закарпатті (на Bereg Fes) у небо злетить тепловий аеростат (повітряна куля), фотопідбіркою портретів талісману і святкового духу фестивалю Чігабіги Майшіковного тощо.

Спеціально до днів фестивалю сайт змінив своє оформлення на фестивально-святкове, поставивши навіть у свій логотип маленьких янголів із сурмами, присутніх на лого фесту.

Раніше zaholovok.com.ua розповідав про презентацію Bereg Fest 48 в Ужгородському прес-клубі та демонстрував відео з прес-конференції.

 

Олександр Попович

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання