Стало відомо, якою буде головна ялинка Закарпаття. ІНФОГРАФІКА

Стало відомо, якою буде головна ялинка Закарпаття. ІНФОГРАФІКА

Ялинку, яка юуде на площі Народній в Ужгороді, знайшли в Ясінянському лісомисливгоспі, в Станиславському лісництві за 250 кілометрів від обласного центру.

Виросла ялиночка на сінокосі. 85-річна шпилькова красуня пройшла строгий конкурсний відбір. При виборі лісівниками оцінювався колір, висота та розмах гілок, а ще її стан здоров'я - вона пошкоджена кореневою губкою, а смольові ходи видно навіть неозброєним оком. Висота дерева - 20 метрів, а розмах нижніх гілок - 7 метрів. Вантажили зелену ялинку за допомогою спеціального крана. Усе це зроблено для того, щоб з новорічного атрибута не впала жодна гілочка.

Водночас на площі Народній в Ужгороді вже все підготовлено до того, щоб прикрасити першу ялинку краю. Лісову красуню ужгородці зможуть зустріти вже завтра зранку. Для неї вже заготовлені іграшки і сотні метрів гірлянд. Ялину європейську привезуть на спеціальному автотранспорті працівники Закарпатського обласного управління лісового та мисливсьчкого господарства. А вже 19 грудня ялинка зустрінеться з маленькими глядачами концерту на честь Дня Святого Миколая,  повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання