Спортсмени ВК "Ужгород" повернулися з міжнародного ватерпольного фестивалю з медалями

Спортсмени ВК "Ужгород" повернулися з міжнародного ватерпольного фестивалю з медалями

 Гравці ВК «Ужгород» взяли участь у щорічному міжнародному фестивалі з водного поло Túri Fullánkok, який вже втретє проводився в угорському містечку Мезетур. Цього року упродовж 13-18 серпня у басейнах водного комплексу змагалися 47 команд з кількох європейських країн: Угорщини, Румунії, України, Хорватії та Польщі. Україну представляли два клуби: ВК «Ужгород» та «Євроспорт» (м.Львів).

 Від ВК «Ужгород» у змаганнях брали участь два склади гравців: 2005-2006 р.н., та 2007-2008 р.н. У результаті напружених ігор старші гравці з ужгородського ватерпольного клубу посіли 6-те місце, молодші зайняли 8-му сходинку. «Такі турніри дають нашим ватерполістам чудову можливість потренуватися, вивчити техніку гри суперників та отримати безцінний досвід для подальших спортивних перемог», - зауважив Володимир Гавриленко, старший тренер ВК «Ужгород».

Цього року фестиваль крім географії розширив і програму: діти могли змагатися у пляжному волейболі, футболі. А також грати в цікаві розвиваючі рухливі ігри. Адже концепція турніру передбачала також популяризацію здорового способу життя.

Організатори подбали не тільки про фізичний розвиток дітей-учасників, але й про емоційне наповнення кожного дня фестивалю. У певні години у павільйонах комплексу відбувалися зустрічі з відомими угорськими ватерполістами, зокрема з триразовим чемпіоном Олімпійських ігор Гергелем Кішем та одноразовим олімпійським чемпіоном Габорем Кішем, які в різні роки представляли команду Угорщини з водного поло. Хлопці отримали футболки з підписами видатних спортсменів та, звичайно, зробили селфі.

Не відпочивали і тренери ватерпольних команд. Вони грали у складі двох збірних інтернаціональних команд в особливому тренерському турнірі. 

Підтримували і дітей, і тренерів батьківські збірні, які активно вболівали на трибунах та змагалися з дітьми в пляжних іграх.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання