Соціологи розповіли, хто лідирує у виборчій гонці в Ужгороді

Згідно із соціологічним дослідженням компанії  BBS (Best Business Solutions), наразі у виборчій гонці найбільше симпатій ужгородців належи екс-меру Ужгорода Сергію Ратушняку. Опитування проводилися з 15 до 25 вересня на вулицях міста, відповідно на всі кандидати (частина зареєструвалося після 15 вересня) увійшли до анкети. 30% респондентів відмовилося називати кандидатури.


Про це сьогодні, 7 жовтня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила  Алла Сапожнікова, аналітик Маркетингової Компанія BBS.

За її словами, по мажоритарному округу №68 (Ужгород та Ужгородський район) наразі лідирує кандидат у народні депутати Сергій Ратушняк: якби вибори відбулися найближчої неділі, за нього проголосували б 21,95% опитаних. За Андрія Погорєлова свої голоси віддали б 12,2% респондентів, за Павла Чучку – 10,86%, за Олександра Ледиду – 3,33%, Ковачу Василю віддали б голоси 2,66%, Горвату Роберту – 2%.

Опитування проводилося в Ужгороді 15-25 вересня. І тому, за словами Алли Сапожнікової, не враховано прізвища тих кандидатів, хто зареєструвався після 15 вересня. 

"Передвиборча гонка тільки починаєтсья, - каже експерт.- І кандидати мають ще час. оскільик 30% респондентів не захотіли озвучити, за кого вони проголосували б".

 

Зображення користувача Гість.

Та й лебідо обісрався

Зображення користувача  виборець.

Слава Богу,що прогнози для Васі-кіловольта є не втішними.Цей регіонал не заслуговує жодного голосу виборців. Його не в депутати Верховної Ради України треба обирати,а викинути на смітник історії,щоб не смердів ригалами. Не слід допустити такого бездара,який жодного разу не виступав та не вносив якихось ділових пропозицій,в колуари вищого щзаконодавчого органу країни. Йому там не місце.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання