Сьогодні народні депутати від УДАРу склали присягу

Сьогодні народні депутати від УДАРу склали присягу

12 грудня новообрані народні депутати від партії “УДАР” склали присягу під час урочистого засідання з нагоди відкриття І сесії Верховної Ради України VII скликання.

Про це повідомили у прес-службі Закарпатської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Відповідаючи на запитання журналістів, з якими відчуттями лідер “УДАРу” Віталій Кличко підписував присягу, політик зазначив: “З відчуттям великої відповідальності перед людьми, які за нас проголосували, які дали нам можливість відстоювати їхні інтереси. Ми зробимо все, щоб реалізувати те, що ми обіцяли, коли йшли в парламент. Своїми діями ми покажемо, що здатні змінити політику, зробити її іншою”, - наголосив Кличко.

Кличко зазначив, що завдання представників його політичної сили в парламенті - відстоювати інтереси людей і ухвалювати ті закони, які відповідають інтересам більшості українців.

“Парламент минулого скликання показував, що депутати, не читаючи законопроектів, за помахом руки ухвалювали закони та голосували картками тих депутатів, які жодного разу не були присутні на засіданні. Завдання кожного з нас в тому, щоб показати - ми здатні змінити політику, ми зможемо змінити роботу парламенту”, - наголосив лідер партії “УДАР”.

Після складання присяги 12 грудня, народний обранець від УДАРу, закарпатець Валерій Пацкан розповів про намір представників партії подати проект постанови ВРУ, згідно з якою уряд М.Азарова має відзвітувати перед новим парламентом про результати своєї роботи.

Зазначимо, що в “УДАРі” не підтримують кандидатур спікера і прем’єр-міністра від Партії регіонів, які представлятимуть виключно інтереси влади.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання