Новини

Службовий собака виявив 8 нелегалів із Афганістану

Учора, 23 травня, на ділянці прикордонного поста «Оноківці» відділу прикордонної служби «Ужгород» затримали 8 нелегалів.

Прикордонний наряд шляхом прослуховування виявив наявність у лісовому масиві невідомих осіб, тому одразу доповів про це у підрозділ. Із прибуттям оперативної групи до справи приступив службовий собака, який і виявив групу людей чисельністю 8 осіб, що переховувались у кущах. Загалом, операція із затримання невідомих тривала 20 хвилин.

Серед затриманих виявилось 4 чоловіків, 2 жінок та 2 дітей віком 9 місяців та 2 роки. Затримані не мали при собі документів, що засвідчують особу.

Куди прямували афганці та їхні особи встановлять згодом. Рішення про відповідальність перед законом та їх подальшу долю визначить суд.

А на даний час проводяться адміністративно-процесуальні дії та оперативно-перевірочні заходи з метою встановлення можливої причетності громадян України до переправлення незаконних мігрантів.

Нагадаємо, що за сприяння незаконним мігрантам у переміщенні через державний кордон України Законом передбачено позбавлення волі на строк до 7 років, - повідомили в прес-службі Чопського прикордонного загону.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.