Новини

Словаки з чехом гостилися в ужгородському поїзді

У поїзді «Ужгород-Одеса» троє словаків і один чех розпивали алкогольні напої. Через порушення громадського порядку та поводження з пасажирами провідник поїзда не дозволив іноземцям їхати далі.

Вчора, 16 січня, вночі до інспекторів патрульної служби лінійного відділу на станції Львів звернувся начальник поїзду № 108 сполученням «Ужгород-Одеса» і повідомив, що у вагоні № 11 слідують пасажири, які перебувають в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Троє громадян Словаччини та один чех у одному із купе вагону  розпивали спиртні напої, ходили по поїзду, порушували громадський порядок, чим заважали пасажирам.

Начальник поїзду не дозволив іноземцям їхати далі, про що зробив відповідні записи на квитках та склав  акт, оскільки на зауваження вони не реагували. 

Працівники міліції на станції Львів щодо вказаних громадян склали  протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 178 КУпАП. Також іноземці пройшли  обстеження на встановлення стану алкогольного сп’яніння.
Після складення відповідних документів  чоловіків відпустили.  Іноземці за свою поведінку сплатили штраф, – повідомляє УМВС України на Львівській залізниці.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.