Новини

Словаки з 5 країн світу приїхали на Закарпаття

Представники Всесвітньої асоціації словаків прибули до Закарпатської області у рамках проведення Днів словацького закордоння.

У п’ятницю, 13 вересня, у рамках проведення Днів словацького закордоння на Закарпатті, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Антон Громовий зустрівся із членами Всесвітньої асоціації словаків, які проживають за кордоном.

Також на зустрічі були присутні: Генеральний консул Словацької Республіки в м.Ужгород Янка Буріанова, Почесний консул Словацької Республіки у смт. Великий Березний Олег Адамчук, голова Уряду для закордонних словаків Владімір Скалський та голова Всесвітньої асоціації словаків, які проживають за кордоном Наталія Шутанич.

Приїхали словаки з кількох країн світу, зокрема: Словаччини, Польщі, Сербії, Швеції, Швейцарії та інших держав.

Вітаючи на Закарпатті гостей, Антон Громовий зазначив: «Ми раді, що представники Всесвітньої асоціації словаків завітали на  Закарпаття. Оскільки саме в нашому регіоні проживає одна з найчисельніших на теренах України словацька національна спільнота. Закарпаття – мультикультурний та поліконфесійний регіон, де впродовж віків проживають представники різних національностей. Наслідуючи традиції, нині ми активно співпрацюємо з представниками Словацької республіки і будемо й надалі продовжувати цю плідну співпрацю», – повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.