Син Балоги в облраді вирішуватиме питання бюджету

Андрія Балогу включили до складу депутатської комісії з питань бюджету. Дружина Віктора Балоги Оксана в облраді працюватиме в комісії з питань управління комунального майна та приватизації.

На минулій сесії обласної ради депутатами прийняли ряд рішень про зміни у складі постійних депутатських комісій.

Андрій Балога працюватиме в комісії з питань бюджету, Юрій Садварі – в комісії з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій, Олександр Антал – в комісії з питань територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу і розвитку села, Оксана Балога – в комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, Артур Івашко працюватиме в комісії з питань управління комунального майна та приватизації.

В ряді комісій відбулися кадрові зміни. Василь Пригара працюватиме в  комісії з питань управління комунального майна  та приватизації, Михайло Мотильчак та Іван Кричфалушій – в комісії питань освіти, науки,культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національнихменшин та інформаційної політики, – повідомили у прес-службі Закарпатської обласної ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання