Новини

Син Балоги пропонує закарпатцям просувати Закарпаття у Вікіпедії

Сьогодні у Мукачеві виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич разом з підприємцем Андрієм Балогою (сином Віктора Балоги) презентували проект популяризації Закарпаття через глобальну енциклопедію «Вікіпедія».

Конкурс «Пишемо про Закарпаття разом» триватиме з 23 листопада  до 23 грудня за 3-а номінаціями: за найбільшу кількість якісних статей про Закарпаття в українській Вікіпедії; за найбільшу кількість якісних фотографій про Закарпаття в українській Вікіпедії; за найбільшу кількість якісних статей про Мукачево в українській Вікіпедії;

Відповідно призами для переможців будуть:

  • 2 планшети Asus Transformer Pad Infinity TF700T 32GB Doc (TF700T-1I041A) Champagne gold
  • фотоапарат Canon EOS 1100D 18-55 DC III KIT
  • інші заохочувальні призи та сувеніри

Взяти участь в конкурсі можуть усі бажаючі, незалежно від віку, що згодні поділитися своєю творчістю. Для цього учасник повинен зареєструватися в українській Вікіпедії (якщо не був зареєстрований раніше), вказавши діючий e-mail.

Додаткові умови, інструкція й технічні поради для учасників конкурсу можна знайти в окремій статті на Вікіпедії . Саме дотримання цих вимог гарантує вам успішну участь у проекті.

Виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич покладає неабиякі надії на конкурс «Пишемо про Закарпаття разом», адже це перший регіональний проект такого типу, відтак є надія, що саме з Закарпаття візьмуть приклад й інші області.

За словами мера Мукачева Золтана Ленд’єла Вікіпедія – це гарний інструмент для закарпатців, аби популяризувати свій край та показати його усьому світу з хорошого боку. Такої ж думки і Андрій Балога.

На події були презентовані кращі фото міжнародного конкурсу Wiki Loves Monuments, який втретє пройшов у понад 30 країнах світу, а в Україні вперше. Закарпаття, зокрема Мукачево відзначилося тим, що місто передало повний список пам’яток з координатами та світлинами.

Comments Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.