Шостий випуск дошкільнят-ромів закінчив підготовку до 1 класу

Шостий випуск дошкільнят-ромів закінчив підготовку до 1 класу

Шостий випуск дошкільнят-ромів закінчив підготовку до 1 класу у соціальному центрі, що працює при Ужгородській ЗОШ №13 на вулиці Іштвана Дендеші, 10. Сьогодні із закінченням навчання вітали 30 дітей, у них був своєрідний випускний. До свята діти старанно підготувалися: показували і батькам, і гостям, чого навчилися, декламували вірші, співали пісень.

Від імені міського голови Богдана Андріїва педагогів, дітей та батьків привітав Олександр Білак, побажав майбутнім першокласникам цікавого та успішного навчання. Також Олександр Павлович вручив дітям канцтовари та шкільне приладдя.

Керівник Закарпатського благодійного фонду «Благо» Елеонора Кулчар подякувала всім, хто прийшов розділити радість з дітьми та педагогами, за співпрацю, допомогу та підтримку, зокрема заступнику міського голови Олександру Білаку, начальнику управління освіти Ужгородської міської ради Марині Пуківській та головному спеціалісту відділу шкіл і дошкільного відділення цього управління Наталії Шляхті, депутатам міської ради Юрію Мандичу та Євгену Прозору, керівникам шкіл №№9, 11 та 13.

Нагадаємо, створений завдяки Закарпатському благодійному фонду «Благо» центр уже кілька років поспіль працює з ромськими дітьми.

Більше фото - за посиланням.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання