Широківська сільрада віддала у власність місцеву дамбу

Широківська сільрада віддала у власність місцеву дамбу

Прокуратура вимагає скасувати незаконне рішення Широківської сільради, про передачу у власність понад 1 га земель водного фонду та повернути їх громаді села.

Як повідомив прокурор Виноградівського району Віталій Роман, рішенням сесії Широківської сільської ради 5 скликання, місцевому мешканцю передали земельні ділянки загальною площею 1,0353 га для ведення особистого селянського господарства. Проте прокуратура встановила, що вказані землі передали з порушенням вимог земельного та водного законодавства.

Оскільки 0,37 га переданої землі, згідно геодезичної зйомки знаходиться під водою, вона повинна була надаватись за рахунок земель водного фонду. Окрім цього на даній земельній ділянці розміщена дамба штатною 5 метрів та довжиною 45 метрів і вона відноситься до категорії проточних штучних водойм.

Таким чином, оскільки Широківська сільська рада не мала права передати вказану земельну ділянку, що належить до протічного штучного водного об’єкту, для ведення особистого селянського господарства, прокуратура оскаржила дане рішення до суду та вимагає його скасування, - повідоляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання