Що сьогодні роблять працівники комунальних служб Ужгорода

Що сьогодні роблять працівники комунальних служб Ужгорода

Сьогодні в Ужгороді працівники “Закарпателектробуду” підключають головну сцену на площі Поштовій, де відбуватимуться заходи до Дня міста, та сільськогосподарський ярмарок на вулиці Льва Толстого, замінюють світильники вуличного освітлення на вулиці Небесної Сотні.

“УжАгромікс” облаштовує дерев'яні огорожі навколо дерев на вулиці Мукачівській та впорядковує квітники на площі Народній. Зелені зони косять на вулицях Івана Ольбрахта, Перемоги, Михайла Грушевського.

Сміттєзвалища прибирають на вулицях Фредеріка Шопена, Одеській, Польовій. Вночі вулиці прибирали за допомогою спецтехніки. Працівники обслуговуючих підприємств вручну прибирають вулиці та закріплені за ними території. 

На площі Шандора Петефі продовжується капітальний ремонт покриття. На вулицях Шумній і Перемоги у рамках капітального ремонту влаштовують бордюри. Тротуари оновлюють на площі Корятовича.

Продовжується капремонт покриття на внутрішньоквартальній території за адресою вулиця Марії Заньковецької, 25 - Іштвана Сечені, 50. На вулиці Приладобудівників проводять поточний ремонт.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання