Новини

Ще 4 автомобілі "Renault Duster" придбали для сільських амбулаторій Ужгородщини

Автомобілі придбали у рамках реалізації державної програми для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють у сільських амбулаторіях.

Спільними з районною радою зусиллями Центром торік вже придбано 12 таких автомобілів, до кінця року придбаються ще 2. Всі вони призначені для сімейних лікарів та лікарів загальної практики, які працюють на "первинці" району. Завдяки спеціалізованому автомобілю сімейний лікар зможе вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.
Першочергово таку допомогу від Міністерства охорони здоров’я отримують населені пункти, де місцеві амбулаторії знаходяться у належному стані.

Ключі від автомобілів головним лікарям амбулаторій загальної практики сімейної медицини селища Середнє, сіл Минай, Лінці та Худльово сьогодні вручили керівники району – голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак та голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, првідомили в Ужгородській РДА

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.