Сергій Бабкін представить в Ужгороді свій перший повністю україномовний альбом

Сергій Бабкін представить в Ужгороді свій перший повністю україномовний альбом

У заключному етапі всеукраїнскього туру. який охопив 24 українські міста, фронтмен гурту "5'nizza" завітає до Закарпаття теж. Виступ в обласному центрі відбудеться 16 лютого 2019 року.


Нова "Музасфера", якою дихає, і яка надихає Бабкіна – разом з однойменним альбомом – пошириться в приміщенні облмуздрамтеатру о 19:00

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8»  вирушив у велике турне на підтримку  однойменного альбому ще минулої осені; а поміж концертами він встиг відзнятись разом з дружиною і своїми дітьми у комедії "11 друзів з Моршина", всеукраїнська прем'єра якого відбудеться 11 січня і до якого Сергій написав музику.

"Музасфера" -  13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом Бабкіна. До трек-листа платівки увійшли такі хіт-бойовики як «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики музиканта.
Окрім випуску альбому, як вже було сказано, посиленно почав співпрацювати з кіношниками. Не так давно в український прокат вийшов мульт, що так сподобався малечі -- "Грінч". Мало хто знає, що головний герой -- зелена кумедна істота, що намилилась вкрасти Різдво, -- говорить голосом Сергій. Ось що про цей досвід говорить сам Бабкін:

"Мені дуже пощастило: окрім того, що я дублював таку чудернацьку істоту, я, по суті, дублював одного зі своїх улюблених акторів – Бенедикта Камбербетча, котрий озвучував Ґрінча в оригіналі.  Я й не уявляв, що це настільки важкий і напружений процес. Після трьох днів запису боліла кожна м’яза. Щоб сказати фразу максимально чітко інтонаційно і в характері, ти напружуєш все тіло. 
Ґрінч надзвичайно емоційний і складний персонаж. У ньому є розвиток. Протягом всієї історії він змінюється, і наприкінці це вже зовсім інший внутрішній світ – не такий, як на початку. Навіть не можеш собі уявити, що це одна й та сама істота. Зрозумівши, чому він такий, ви безперечно його полюбите!"


Квитки на єдиний виступ Сергія БАБКІНА в Ужгороді можна придбати в касі драмтеатрі. Онлайн продаж: 
https://concert.ua/ru/event/sergii-babkin-uzhhorod 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання