Середня зарплата на Закарпатті у листопаді складала 6756 гривень

Як зазначається у повідомленні Головного управління статистики у Закарпатській області, середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у листопаді 2017р. становила 6756 грн (в Україні – 7479 грн), що в 2,1 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (3200 грн).

За рівнем зарплати Закарпаття випередили Миколаївська, Одеська, Полтавська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська та Донецька області та м.Київ.

Найбільшою була заробітна плата працівників у сфері інформації та телекомунікацій, на підприємствах складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, організацій фінансової та страхової діяльності, підприємств лісового господарства та лісозаготівель, з виробництва електричного устатковання, текстильного виробництва, з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 8,5–44,3%, а в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, та з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів відповідно у 1,6–1,7 раза.

Водночас заробітна плата працівників підприємств та організацій, які належать до тимчасового розміщування й організації харчування, поштової та кур’єрської діяльності, підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, у закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, підприємств з водопостачання; каналізації, поводження з відходами, у сфері творчості, мистецтва та розваг, а також організацій, які надають інші види послуг не перевищувала 75% від середнього рівня по економіці області.

На 1 грудня 2017р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 10,0 млн.грн, - зазначається у повідомленні. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання