СБУ впроваджує електронні перепустки в АТО

Загалом від початку дії системи перепусток в зону АТО за ними звернулися 136 тисяч осіб. Про це під час брифінгу повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, - пише Українська правда.

"З початку року отримано 136 тисяч звернень, видано перепусток практично 1 до 1", - заявив Лубківський. Він також зазначив, що за добу видається майже 2,5 тисяч перепусток.

Він представив новий спосіб отримання перепустки шляхом звернення електронною поштою.

Лубківський нагадав, що із 25 березня почнуть вилучати паперові перепустки. За його словами, звертатися за електронними адресами за отриманням перепусток можна орієнтовно із 20 числа.

"Десь із 25 числа – плюс-мінус кілька днів – будуть вилучатися паперові перепустки, але поступово вони замінюватися на електронні", - сказав Лубківський.

Як нагадав Лубківський, для оформлення перепустки потрібно 10 днів.

За його словами, до цього існувало 2 шляхи оформлення перепусток: через особисту подачу заявки до координаційних груп та через поштові відділення. Електронна система буде 3-м способом.

На переконання радника глави СБУ, електронна система дозволить запобігти корупції. 

Він пояснив схему внесення людини до єдиної бази даних для перетину лінії розмежування.

"Подання заяви, внесення даних до електронного реєстру. Після того, як людина отримує підтвердження на свою адресу, вона може виїхати черех блокпост чи КПВВ", - сказав Лубківський.

Після впровадження електронної системи людям потрібно буде лише показати документ, що засвідчує особу.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...