СБУ каже, що угорські плакати, розвішані на Закарпатті, друкувалися в Києві

Сьогодні, 25 травня, під час сесії Закарпатської обласної ради начальник Управління СБУ на Закарпатті Олег Воєводін відповів на запитання одного з депутатів щодо ситуації із сепаратизмом в області та розповсюдження журналістами інформації про інциденти у Берегівському та Виноградівському районах.

Нагадаємо, питання задав Віктор Русин, пояснивши, що «наші ЗМІ, всеукраїнські ЗМІ розповсюджують інформацію про сепаратизм у нашій області», а  «ситуація у Берегівському районі нікому не інтересна, але її починають розкручувати».

Олег Воєводін відповів: «Більше тих коментарів, які були на офіційному сайті СБУ, я нічого коментувати не буду, якщо вам так цікаво, ви можете надіслати письмовий запит, ми, можливо, вам надамо більш детальну інформацію. Однак, можу зазначити, що дійсно планувалися провокації із втягенням представників угорської нацменшини. Ніхто нікого не звинувачує без причини. Я вважаю, що управління спрацювало ефективно та своєчасно», – сказав начальник СБУ.

Щодо плакатів  та людей, які їх розміщували на території Закарпаття, Воєводін зазначив: «Це не місцеві мешканці, це приїжджі люди. Виготовлялися ці плакати у рекламних агенція Києва. Затриманий псевдожурналіст, який виконував вказівки. Це підтверджується технічно».   

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...