Рятувальники влаштовують пожежі у лісі, аби тренуватись їх гасити

Рятувальники влаштовують пожежі у лісі, аби тренуватись їх гасити

Незабаром зкарпатці масово відпочиватимуь на природі - у лісах. Проте, під час відпочинку іноді виникають ситуації, коли необережність людей чи порушення загальноприйнятих правил пожежної безпеки призводять до лісових пожеж. І тоді до роботи доводиться братись вогнеборцям ДСНС.

З огляду на це, та з метою вдосконалення практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті тривають тактичні навчання щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, пов'язаних з лісовими пожежами та їх наслідками. Так, 15 квітня, свою готовність до реагування на пожежі в лісових масивах області відпрацювали співробітники Берегівського  міськрайонного відділу У ДСНС спільно з працівниками ДП «Берегівське лісове господарство».  В ході навчань, що  проводились у лісовому масиві Боржавського лісництва, був практично відпрацьований мобілізаційний План залучення сил та засобів під час гасіння лісових пожеж, а також  основні методи гасіння лісових пожеж; взаємодія лісової охорони, місцевого населення  та підрозділів ДСНС.

Аналогічні навчання пройшли й 16 квітня на Рахівщині. Тут, за легендою навчань, внаслідок необережного поводження з вогнем на естакаді порубів решток лісоматеріалів Богданського лісництва виникла пожежа на площі близько 0,4 га із загрозою перекидання вогню на лісовий масив. Але рятувальники спільно з лісниками ліквідували загорання, хоча й умовне.

Проведення таких навчань є дуже корисним, адже під час них рятувальники та лісники відпрацьовують спільні дії та перевіряють оперативну готовність особового складу та пожежно-рятувальної техніки підрозділів ДСНС до дій у випадку виникнення пожеж в екосистемах краю, - інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання