Рятувальники розповіли закарпатським школярам, як поводитись із вибухонебезпечними предметами

Рятувальники розповіли закарпатським школярам, як поводитись із вибухонебезпечними предметами

Незнання елементарних правил безпечної поведінки часто призводить до сумних та трагічних наслідків. Аби запобігти травматизму та загибелі дітей та виховати в них навички з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях рятувальники ДСНС проводять різні профілактичні заходи  у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, повідомили в прес-слубжі обласного управління.

Так, 25 травня в Ужгородському вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету, відбувся відкритий урок з основ безпеки життєдіяльності за участі працівників Ужгородського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області. Загалом на заході були присутні 35 учнів віком від 15-18 років. У ході лекції головний інспектор Ужгородського підрозділу ДСНС Володимир Михаль нагадав про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, розповів про основні характеристики боєприпасів, а також нагадав учням правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі чи у лісі.

У зв’язку з наближенням канікул учням  також нагадали про правила безпеки  під час відпочинку біля водних об’єктів. Вихованці навчального закладу отримали міцні знання, завдяки яким вдасться мінімізувати випадки виникнення надзвичайних подій, які спричинені людської необачністю та необізнаністю в основних аспектах безпеки життєдіяльності.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання