Рятувальники навчали правилам безпеки свалявських гімназистів

Рятувальники навчали правилам безпеки свалявських гімназистів

«Безпека, як пріоритет нашого життя» - саме за такою тематикою закарпатські рятувальники провели  урок безпеки життєдіяльності у Свалявській гімназії. 

Діти - це найменш захищена категорія від пожеж та інших надзвичайних подій. В них немає відповідних знань та певних навиків у галузі пожежної безпеки. Саме тому, одне з основних завдань рятувальників - ознайомлення малечі із правилами пожежної безпеки та основами безпечної життєдіяльності. Роз’яснення пожежних правил є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу, в якому рятувальники приймають безпосередню участь.

На цей раз протипожежну бесіду із подальшим практичним втіленням рятувальники провели з двома першими гімназійними класами (п’ятий клас). Для дітей гості приготували фільм про безпеку поводження із вибухонебезпечними знахідками, листівки із протипожежної тематики, книгу про пожежно-рятувальну службу Закарпаття. Також підростаючому поколінню розказали алгоритм дій під час виникнення пожежі та на випадок виникнення різного роду надзвичайних ситуацій та подій. Начальник караулу 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Свалява Михайло Мушка розповів дітям про бойові будні рятувальників, показав, як користуватись первинним засобом пожежегасіння – вогнегасником, та звернув увагу діточок на основні причини пожеж, що виникали на Свалявщині.

Далі на гімназистів чекало найцікавіше. На подвір’я навчального закладу приїхав пожежний автомобіль. Всі бажаючі могли спробувати себе в ролі справжнього вогнеборця: загасити умовне полум’я, посидіти за кермом машини та приміряти бойовий одяг і спорядження.

На завершення діти та педагоги подякували рятувальникам за цікаву розповідь та пообіцяли у подальшому дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, - пише У ДСНС України у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання