Розпочалось засідання виконкому Ужгородської міськради

Розпочалось засідання виконкому Ужгородської міськради

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради розпочали із заслуховування звіту про роботу КП "Водоканал міста Ужгорода", після чого члени виконкому перейшли до розгляду питань у порядку денному.

Найперше погодили Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» на 2019 рік.

Медико-соціальний центр «Дорога життя» - єдиний заклад в Ужгороді медико-соціальної та психолого - педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку. Програма розроблена для реалізації комплексної Програми реабілітації дітей і молоді з вадами фізичного та розумового розвитку віком від народження до 25 років, надання їм можливості активної участі в житті суспільства.

Медико-соціальний реабілітаційний центр “Дорога життя” проводить свою діяльність в Ужгороді з жовтня 1999 року. Це благодійна, неприбуткова, недержавна організація, яка здійснює соціальний захист дітей-інвалідів з вадами опорно-рухового апарату, ментальними та мовними розладами, проводить з ними соціально-педагогічну та медичну реабілітацію.
На обліку в медико-соціальному реабілітаційному центру “Дорога життя” перебувають 365 осіб. Всі вони є особами з інвалідністю та мають певні вади фізичного і розумового розвитку.
74 дітей отримують послуги у відділенні раннього втручання, 45 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію, 24 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості, 23 дітей проходять за програмою інтеграції (шкільна освіта в ліцеї «Лідер» ЗОШ № 20, ЗОШ № 8), 105 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію в Центрі, 155 дітей задіяно в соціально-культурних програмах Центру. У центрі - 31 працівник.

Фінансування програми передбачено у розмірі 1 млн. 900 тис. грн., її ще внесуть на розгляд сесії міської ради.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання