Рівіс пояснив, чому закарпатська делегація «не доїхала» до Височини

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс пояснив, чому закарпатська делегація не відбула до чеського краю Височина на заплановану зустріч.

«Я захворів, тому наша делегація не відбула до Височини. Ми зараз визначаємо дату візиту закарпатців на зустріч із чеськими партнерами», – сказав Михайло Рівіс.

Також він додав, що спільні проекти Закарпття те чеського краю Височина взяті під контроль облради, крім того, плануються два контрольні виїзди делегації Височини на Закарпаття.

«Наразі заплановані до реєстрації 15 спільних проектів, 4 уже розпочаті ще у минуломі році. Це, переважно, об’єкти сфери освіти та охорони здоров’я. Чеська сторона планує виділити на спільні проекти 4,5 млн гривень. Вже у квітні Закарпаттю має надійти перші 4 мільйони чеських крон. З обласного бюджету для цих проектів уже виділено 1,5 млн гривень і сьогодні ми також будемо розглядати відповіде рішення для продовження виділення коштів», – сказав Михайло Рівіс. 

Нагадаємо, раніше екс-губернатор Закарпаття, депутат обласної ради Василь Губаль заявляв про зрив співпраці закарпатської сторони із чеським краєв Височина. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання