Рейд Ужгородом вчергове наголосив на культурі «паркування» водіїв

Рейд Ужгородом вчергове наголосив на культурі «паркування» водіїв

Вчора, 25 червня, відбувся спільний рейд інспекторів ДАІ та ужгородських журналістів щодо виявлення порушень правил дорожнього руху водіями.

Ініціативу начальника Державтоінспекції Закарпаття Михайла Бойчука провести рейд по виявленню порушників Правил дорожнього руху у частині порушення правил зупинки і стоянки підтримало чимало представників засобів масової інформації.


Мобільна група у складі інспекторів ДАІ та журналістів проїхала по найбільш «проблемним» вулицям міста Ужгорода. За дві години біля 10 порушників були покарані. Але основна мета рейду привернути увагу громадськості до проблеми «паркування», адже зупинка та стоянка з порушенням Правил в першу чергу впливає на безпеку дорожнього руху, а також завдає незручностей як пішоходам так і самим водіям, - повідомляє УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

Зображення користувача Водитель.

есле бы каждый день проводили такие рейды!Я сама человек который пытается хоть как то боротся с этой проблемой!В нашем городе осталось совсем мало порядных водителей и уважения нет никакого!И без помощи инспекторов мы не в силах ничего сделать!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання