Новини

Реабілітологи із Закарпаття підвищуватимуть кваліфікацію в австрійському Тіролі

За словами голови Закарпатської ОВА, реабілітологи краю матимуть змогу підвищувати кваліфікацію на базі Rehabilitationszentrum Häring

Закарпатські реабілітологи отримають можливість підвищувати кваліфікацію на базі Rehabilitationszentrum Häring в австрійському Тіролі. Про це в понеділок, 11 березня, повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. 


За його словами про це під час візиту до Австрії було домовлено з командою Центру на чолі з директором доктором Хубером Буркхардом і керівником групи підтримки України в уряді Тіролю «Task force Ukraine», державним діячем, політиком, колишнім міністром оборони та міністром внутрішніх справ Республіки Австрія Гюнтером Платтером.

Реабілітаційний центр в австрійському Тіролі

“На базі групи підтримки України в уряді австрійського  Тіролю сформують медичну групу, до якої увійдуть найкращі лікарі, реабілітологи та керівники закладів охорони здоров’я федеральної землі, - каже Віктор Микита. Завданням цієї групи буде підготовка, консультування і всебічна допомога українським фахівцям, а також супровід створення Закарпатського обласного реабілітаційного центру”. 

Також домовилися про підтримку 4.5.0 Recovery Center, створення якого почалося в поточному році. “Стратегічно важливо підготувати команду нашого осередку до початку запуску функціонування інфраструктури. Тому важливе не лише навчання, а й супровід роботи українських фахівців, постійний обмін досвідом та інноваціями”, -  інформує голова ОВА.

Нагадаємо, ми писали раніше про те, що на Закарпатті завершили проєктування обласного реабілітаційного центру. Проєкт передбачає реновацію будівлі та території колишнього пологового в Ужгороді. Щодня близько 500 пацієнтів тут матимуть змогу проходити реабілітацію різних рівнів складності.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.