Новини

Ранкова кава з Володимиром Білонкою

Голова ЗОО «Студентська республіка», організатор та учасник багатьох фестивалів, активний громадянин своє країни, майбутній батько та просто позитивна людина – це все про сьогоднішнього гостя «Ранкової кави» Володимира Білонку.

Студреспубліка вже закінчилась. Якою вона була цього року?

Повною несподіванок. Ми їхали і не знали до кінця, яка буде погода. Звісно, дивились прогнози, але надіялись, що вони не справдяться. Погода бешкетувала з нами: кілька разів на день то падав дощ, то світило сонце. Нам, відповідно, треба було продумати вихід із надзвичайної ситуації та швидко реагувати на погодні зміни.

Не зважаючи на це все, можу сказати, що Студреспубліка-2012 відбулась на високому рівні. Організатори, наші хлопці-КВН-щики, зробили все можливе і розважали активних студентів при будь-яких умовах.

 

Чи все вдалося реалізувати, що планувалося?

Так, можу гордо сказати, що і більше. Цього року у нас по програмі було 15 субфестивалів, але їх кількість зросла, бо жартівливі ідеї хлопців знайшли своє місце у програмі відпочинку учасників і гармонійно доповнили її. Тепер навіть обговорюється, щоб наступного року офіційно закріпити їх у програму. Ми ж їдемо веселитися, а студенти радо сприймають таке, тому треба придумувати нові веселі атракції.

 

Який твій улюблений вислів?

Ой, ти мене заскочила цим питанням. Раніше якось над цим не задумувався. Ось ти дала мені привід подумати над цим. Поки конкретного вислову нема.

 

Назви 3 речі, які необхідні Тобі для щастя.

Звісно, на першому місці для мене сім’я – моя вагітна дружина, донечка Таїсія, яка народиться вже через півтори тижні. Друге – це все те, що я разом із хлопцями роблю, ну це та ж сама Студреспубліка, Парад наречених та інші фестивалі. Третє – це вже моя робота, не громадська, а те, чим я займаюсь по життю (озвучування різних заходів).

 

А як Ви обирали ім’я донечці?

Це досить весела історія. Ми з дружиною Іриною як дізнались стать дитини, що буде дівчинка, то почали перебирати імена. Ну і як завжди буває, що певні імена у нас викликають асоціації. Так звуть того, а цим ім’ям той, ну і так ми дійшли до Таїсії. Знайомих з таким іменем мало (майже нема), а от знаменитостей багато. Тим більше ми дивились, щоб і по-батькові підходило, тож дівчинка, тому важливо. Буде в нас Таїсія Володимирівна.

 

Яка подія була найяскравішою у Твоєму житті?

Дуже багато таких, навіть не можу одну виділити. Але, мабуть, все-таки най-найяскравіша подія у мене ще попереду, а саме, як я вже казав, через півтори тижні – це народження моєї донечки.

 

Якби Ти мав змогу зустрітися із будь-ким, хто коли-небудь жив на землі (ось так за кавою), хто б це був?

Якраз вчора я стояв із одним знайомим у мукачівському замку Паланок і говорили, що як би можна було перенестись на 300 років назад і побачити як все тут було. Конкретно якоїсь особи нема, дуже цікаво було б взагалі побачити як було тут, де я живу, до мене. Хочеться побачити історію. Наприклад, як пропав безвісти Шандор Петефі, як все виглядало багато століть тому, як виглядав мій рідний край.

 

Що може викликати твій гнів?

Багато чого може викликати гнів. Але найбільше - несправедливість у будь-яких проявах. Це може бути і по відношенню до мене, до моїх рідних. Часто по роботі, особливо, якщо підводять не чужі люди. Тож, коли чую про несправедливість, то мене дуже бере гнів.

 

Який день із життя Ти б повторив?

Ой, багато було позитивного, обрати один день дуже важко, але таки виділю із всіх день мого весілля. Минулого року у такий час я взяв шлюб із дружиною. Рішення одружитися прийняв у вівторок, а у четвер, з допомогою Федора Шандора, ми з моєю майбутньою дружиною вже стояли у РАГСІ – ми розписались.

 

Чим можна Тебе розсмішити?

Мене можна будь-чим. Головне, хороша компанія, яка робить настрій. А так я весела людина, тому і сам можу повеселити народ. Якщо компанія чудова, то це все взаємно.

 

Яке твоє улюблене слово?

Улюблене слово… (задумався, - прим. автора). Якщо брати те, що я часто жартома кажу друзям, то не дуже годиться для інтерв’ю (сміється). А такого якогось нема, якось не помічав за собою, треба буде поспостерігати. Ну скажу, що раніше я часто казав «зелені балони» - той, хто знає мене добре, зрозуміє.

 

Чи любиш пити каву? 

Раніше я дуже багато пив кави. Але через певні особливості здоров’я кілька років тому я відмовився і від кави, і від цигарок. Тепер я більше перейшов на чай, вже п’ю його навіть без цукру. Запах кави дуже люблю, дуже вабить.

Всім хто курить, дуже раджу покинути цю дурну звичку і взятися за здоров’я.

Габріелла Руденко, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото Олександра Поповича

P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щовівторка і четверга читайте нові розмови. Усього з кількох запитань, тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики «Ранкова кава» - ужгородське кафе «Какао»

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.